1
Ambilight

TV Philips Ambilight

Televizor s obrazem větším, než je obrazovka

Dokonalé prostorové osvětlení

 

Technologie Philips Ambilight přidává vašemu televizoru nový rozměr. Vyzařuje po stranách světlo na zeď za ním, takže akce vystupuje z obrazovky a naplňuje místnost dokonalou atmosférou. Inteligentní osvětlení LED odráží vše, co se na obrazovce děje, v reálném čase. Ať už sledujete cokoli, budete vždycky mít pocit, že jste přímo ve středu dění mezi filmovými hvězdami.

Videoklip s ukázkami televizoru Philips Ambilight

Zjistěte více o funkci Ambilight

Philips TV Ambilightplayer

Rozsah funkce Ambilight

Dvoustranná funkce Ambilight

 

Tyto modely využívají funkci Ambilight na dvou stranách a jsou tak ideální pro malé až středně velké místnosti.

Trojstranná funkce Ambilight

 

Modely s funkcí Ambilight na horní, pravé a levé straně televizoru jsou ideální pro větší místnosti, kde je televizor umístěn na stojanu.

Čtyřstranná funkce Ambilight

 

Modely s funkcí Ambilight na všech čtyřech stranách televizoru jsou perfektním řešením pro větší místnosti, kde je televizor buď umístěn na stojanu nebo upevněn na zeď.

Promítání Ambilight

 

Náš televizor AmbiLux přináší ten nejlepší zážitek Ambilight. Díky záměně malých žárovek LED za mikroprojektory je záře Ambilight, kterou televizor vydává, dosud největší, nejjasnější a nejpokročilejší.

Technologie Ambilight, která se řídí vaší náladou

Klasický režim televizoru Philips Ambilight

Klasický režim Ambilight
 
 

 

Klasický režim přesně kopíruje televizní obsah na obrazovce a v reálném čase jej odráží na zeď za televizorem. Jednoduše si vyberte z nabídky režimů a můžete začít.

Hudební režim televizoru Philips Ambilight

Hudební režim Ambilight

 

Hudební režim Ambilight přesně sleduje dynamiku hudby přehrávané na televizoru Philips a reaguje na ni. Vyberte si z široké škály barevných předvoleb nebo jen stiskněte tlačítko náhodného režimu na večírek.

Herní režim televizoru Philips Ambilight

Herní režim Ambilight

 

V herním režimu Ambilight se z místnosti stane součást vašeho herního světa, jejíž bohaté a zářivé barvy budou dynamicky odpovídat akci, která se odvíjí na obrazovce. Pozvedněte své herní zážitky na další, ještě poutavější úroveň.

Více informací o herním režimu

Internet vs. 343

Televizor Ambilight miluje aplikaci hue

 

Nechejte krásu a eleganci technologie Ambilight prostoupit celý váš domov. Světla Philips hue jsou volitelné doplňkové žárovky, které navážou s televizorem Ambilight TV bezdrátové spojení. Jednoduše žárovky připojte k televizoru a čáry máry fuk – Ambilight je všude.

Philips TV Ambilight & hue