1
Péče o vlasy

Jak vlasům během zimy dopřát tu nejlepší péči?

Pokud jde o udržování vlasů ve špičkové kondici, zimní období může být opravdovým oříškem. Jak tedy zajistit, aby Vaše vlasy pokaždé vypadaly co nejlépe?

Některé tipy pro zimní péči o vlasy jsou celkem zřejmé. Vyplatí se Vám investice do hydratačního šamponu a kvalitního kondicionéru. Zkuste se také vyhnout šamponům se sulfáty, které vlasy zbytečně namáhají a zbavují lesku.

Jak zachovat zářivou barvu vlasů a nepoškodit je tepelnou úpravou?

Abyste během zimy zachovala barvu svých vlasů, je důležité jim věnovat zvýšenou péči. Jelikož nás nošení čepice a povětrnostní podmínky nutí mýt si vlasy mnohem častěji, vlasy se v tomto období rychleji vysušují. Zkuste si je proto mýt vlažnou vodou, která je šetrnější a uzavírá vlasovou kutikulu.


Pro zachování vlhkosti vlasů je během zimy obzvláště důležité dbát na to, abyste vlasy nevystavovala příliš vysokým teplotám. Z tohoto důvodu byste mohla vyměnit Vaši běžnou žehličku nebo kulmu na vlasy zažehličku či kulmu Philips Sublime Ends či Vivid Ends. Tyto řady díky technologii UniTemp udržují během používání mírnější teploty a chrání tak Vaše konečky před roztřepením.


Dobrým nápadem je také zkrátit čas, který věnujete fénování vlasů. Pokud na vlasy necháváte často působit horko, doporučujeme Vám používat kvalitní stylingové přípravky s termo ochranou.

Nezapomínejte na arganový olej!

Arganový olej může být skutečným pokladem pro Vaše vlasy, obzvláště v náročném zimním období. Vmasírujte vždy pár kapek oleje do délek a konečků mokrých vlasů. Jen pozor, pokud máte velmi jemné vlasy, olej pro ně bude přílišnou zátěží.

Související produkt:
StraightCare Žehlička na vlasy Vivid Ends

StraightCare Žehlička na vlasy Vivid Ends

Související produkt:
StyleCare Kulma Sublime Ends

StyleCare Kulma Sublime Ends

Exkluzivní měsíční nabídky pro odběratele Philips Newsletteru.

Zaregistrovat

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.