Řešení Philips LED


    Upevnění obyčejného displeje na stěnu je relativně snadná práce. Instalace LED však vyžadují zvláštní pozornost. Společnost Philips věnuje patřičnou pozornost velikosti obrazovky i složitosti designu a zajišťuje optimalizovanou instalaci a konfiguraci, u níž lze také snadno provádět servis. V každém zakázkovém řešení můžete očekávat tenké panely, technicky vyřešené odvádění tepla, přístup k přednímu panelu a eleganci designu bez rámečku.

    Zapojte je


    Ať už provozujete hotel nebo konferenční centrum, integrovaná funkce Chromecast a snadný přístup do obchodu Google Play Store vám mohou poskytnout výhodu, kterou potřebujete, pokud byste rádi zaujali své hosty. Koneckonců, neměli by si z vašeho zařízení odnést právě zkušenost, že vše bylo snadné a bez námahy?

    Televizor Philips Bedside


    Když došlo na navrhování televizoru Philips Bedside, hrála zásadní roli klinická hygiena. Jeho antibakteriální kryt odpovídající standardu JIS Z2801 funguje jako ochranný štít zabraňující růstu běžných mikroorganismů, jako je Staphylococcus aureus, Escherichia coli a Klebsiella.