Philips Avent

Chránič bradavek

SCF153/01
  • Tvar umožňující kontakt pokožky s dítětem
  • Navrženo pro pomoc při potížích s přisátím
  • Vytvořeno pro citlivé, podrážděné nebo bolestivé bradavky
  • Děti mohou pít svým vlastním tempem
259,00 Kč
Na skladě
Doručení během 2-5 pracovních dnů

  • v případě plochých nebo vpáčených, podrážděných, citlivých, popraskaných, bolestivých bradavek a u některých dětí s problémy s přisáváním
  • 0 % BPA, podle předpisu EU 10/2011
Tvar umožňující kontakt pokožky s dítětem

Tvar umožňující kontakt pokožky s dítětem

Naše ultra tenké chrániče bradavek motýlkového tvaru jsou navrženy tak, aby umožňovaly kontakt pokožky matky s pokožkou dítěte. Díky tvaru je v kontaktu s prsem nejen nos, ale také brada, takže dítě cítí maminčinu vůni a dotýká se její kůže. Chránič stačí přiložit na střed bradavky: zajistíte tak, že se dítě bude moci správně přisát k celému dvorci. Užívejte si kontakt se svým děťátkem a současně si chraňte bradavky.

Navrženo pro pomoc při potížích s přisátím

Navrženo pro pomoc při potížích s přisátím

Chrániče bradavek jsme navrhli, abychom pomohli dětem s problémy v počátcích přisávání a abyste mohla kojit déle*. Pro maminky s plochými a vpáčenými bradavkami a děti s horší technikou sání nebo anomáliemi úst může být chránič bradavek užitečnou pomůckou, která díky tvaru bradavky umožňuje přisátí a během přestávek v kojení udrží bradavku ve správné pozici.

Vytvořeno pro citlivé, podrážděné nebo bolestivé bradavky

Vytvořeno pro citlivé, podrážděné nebo bolestivé bradavky

Chrániče bradavek jsou navrženy tak, aby zajistily pohodlí a šetrnější kojení v případě podrážděných, popraskaných nebo bolestivých bradavek. Mohou pomoci omezit odření a vytahování bradavek během kojení, abyste mohla dítě kojit tím nejlepším mlékem a v pohodlí.

Děti mohou pít svým vlastním tempem

Děti mohou pít svým vlastním tempem

Pokud je třeba kontrolovat tok mléka nebo není dítě dostatečně silné, mohou být chrániče bradavek také skvělou pomůckou. Tři otvory v hrotu chrániče mohou pomoci regulovat rychlost toku mléka, pokud je mléka příliš mnoho. Díky tomu může dítě pít vlastním tempem, pokud je tok mléka matky příliš silný.

Navrženy tak, aby seděly

Navrženy tak, aby seděly

Aby vám chrániče bradavek lépe seděly, jsou k dostání ve dvou velikostech. Malé chrániče jsou určeny pro bradavky o průměru od 12 mm a střední až do 21 mm. Pokud chcete zjistit svou velikost, udělejte si pohodlí a přiložte na bradavku jeden z děrovaných kroužků. Otáčejte chráničem ve směru hodinových ručiček a bradavku zaveďte do otvoru. Poté roztáhněte základnu chrániče kolem dvorce. Pokud jsou mezi bradavkou a silikonem 2 mm místa, sedí chránič správně. Tip: Velikosti se řídí bradavkou, nikoli dvorcem. Nejste si jistá? Požádejte o pomoc svého lékaře či zdravotníka.

Snadné čištění v hygienickém přepravním pouzdru

Snadné čištění v hygienickém přepravním pouzdru

Chrániče bradavek je potřeba čistit před každým použitím. což zabere méně než 10 minut. Vložte je na pět minut do vařící vody nebo použijte hygienické pouzdro. Vložte oba dobře propláchnuté chrániče bradavek do pouzdra a přidejte 25 ml vody. Chrániče bradavek poté na tři minuty vložte do mikrovlnné trouby s nastaveným výkonem 750–1 000 W. Nechte je pět minut vychladnout, vypusťte vodu a poté budou připraveny k použití. Na cestách použijte vhodné hygienické pouzdro, do kterého můžete chrániče bradavek uložit a uchovat je čisté.

Co je součástí
15mm chrániče bradavek 2 ks
Hygienické přenosné pouzdro 1 ks
Design
Design motýlkového tvaru Ano
Materiál
Chránič bradavek Neobsahuje BPA, silikon
Tento panel oznámení je zobrazen, protože úroveň souhlasu se soubory cookie, který jste nám poskytli, nám nedovoluje zobrazit obsah této sekce. Zde může změnit nastavení souhlasu se soubory cookie. Minimální úroveň potřebná k zobrazení obsahu této 'sekce je Cílená reklama'.
Příručky a dokumentace
User manual
957.9 KB Zveřejněno  2019-12-03
Leaflet
449.4 KB Zveřejněno  2019-12-03
Retail Trade Leaflet
202 KB Zveřejněno  2019-12-03
Registrujte se

Vlastníte tento výrobek?

Zaregistrujte svůj výrobek