the value of your mr investment large
COVID-19

Snadno dostupný ventilátor pro naplnění kapacity při kritickém nedostatku ventilace v nemocnicích pro pacienty s COVID-19

Ventilátor Philips Respironics E30 je schválen k použití při léčbě pacientů s respirační insuficiencí1

Ikona upozornění

Jelikož se COVID-19 stále celosvětově šíří, poskytovatelé zdravotní péče pilně pracují na léčbě prudce rostoucího počtu pacientů v době, kdy je příliš málo ventilátorů pro poskytování péče.

 

Společnost Philips reaguje na tuto naléhavou celosvětovou potřebu rychlým rozšířením výroby nového ventilátoru Philips Respironics E30 podle potřeb zdravotnických pracovníků a pacientů s COVID-19, přičemž zároveň splňuje standardy kvality zdravotnických přístrojů. 

 

Toto globální řešení ventilátoru mohou zakoupit vlády a nemocnice, které trpí nedostatkem ventilátorů. Ventilátor Philips Respironics E30 lze používat tam, kde je omezený přístup k plně vybavenému ventilátoru pro kritickou péči.

(Upozornění: Ventilátor Philips Respironics E30 není dostupný ve všech státech. Máte dotazy? Obraťte se na zástupce společnosti Philips a napište nám na src-cz@philips.com, kde získáte kompletní informace o dostupnosti portfolia.)

Ventilátor Philips Respironics E30 byl navržen pro masovou výrobu týmem s velmi hlubokými zkušenostmi v oboru respirační péče, a proto splňuje četné důležité požadavky:

Snadné používání

Rychlé nastavení a jednoduché operace obsluhy umožňují poskytovatelům zdravotní péče se širokým spektrem dovedností provádět léčbu a monitorování pacientů.

Navrženo pro vaši bezpečnost

Doporučené sestavy okruhů obsahují antibakteriální/antivirový filtr pro minimalizaci expozice na straně poskytovatelů zdravotní péče při invazivním nebo neinvazivním použití s příkladem příslušenství, které lze použít, například celoobličejovou, neventilovanou masku (bez integrovaného úniku) nebo helmu2.

Dodávka kyslíku

Bezpečný vstup kyslíku (pacientský okruh až 30 l/min / vstup zařízení až 60 l/min) pro vysokou úroveň vdechovaného kyslíku.

Monitorování pomocí kláves a alarmy

Monitorování dechové frekvence na obrazovce (tlak, dechový objem, dechová frekvence, ventilace za minutu, únik a SpO23) a také vizuální a akustické alarmy poskytující příslušné informace o léčbě.

Zjistěte více o našem programu kontinuální péče od nemocniční až po domácí péči

Upozornění: Ne všechny produkty jsou dostupné ve všech státech. Obraťte se na zástupce společnosti Philips nebo nám zavolejte na číslo 1-800-345-6443, kde získáte kompletní informace o dostupnosti portfolia.

Prohlášení

 

1 Toto použití podléhá schválení pro nouzové použití, jako je například autorizace pro nouzové použití FDA pro ventilátory, předběžná objednávka Health Canada pro použití v souvislosti s COVID-19 a zřeknutí se označení CE. 

2Tyto sestavy okruhů a příslušenství jsou příklady, které slouží pouze pro informační účely, protože ne všechny byly schváleny pro použití s ventilátorem Philips Respironics E30

3S přídavnými zařízeními.

 

Zveřejnění

 

Prohlášení o autorizaci pro nouzové použití

Ventilátor Philips Respironics E30 je globálně dodáván pro použití v rámci místních povolení pro nouzové použití, jako je například autorizace pro nouzové použití FDA pro ventilátory, předběžná objednávka Health Canada pro použití v souvislosti s COVID-19 a zřeknutí se označení CE, které povolují jeho použití po dobu trvání nouzové situace v oblasti veřejného zdraví v souvislosti s COVID-19, pokud není ukončena nebo odvolána (posléze již nelze produkty používat). Toto zařízení není schváleno FDA.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.