the value of your mr investment large
COVID-19

Snadno dostupný ventilátor pro naplnění kapacity při kritickém nedostatku ventilace v nemocnicích pro pacienty s COVID-19

Ventilátor Philips Respironics E30 je schválen k použití při léčbě pacientů s respirační insuficiencí1

Ikona upozornění

Jelikož se COVID-19 stále celosvětově šíří, poskytovatelé zdravotní péče pilně pracují na léčbě prudce rostoucího počtu pacientů v době, kdy je příliš málo ventilátorů pro poskytování péče.

 

Společnost Philips reaguje na tuto naléhavou celosvětovou potřebu rychlým rozšířením výroby nového ventilátoru Philips Respironics E30 podle potřeb zdravotnických pracovníků a pacientů s COVID-19, přičemž zároveň splňuje standardy kvality zdravotnických přístrojů. 

 

Toto globální řešení ventilátoru mohou zakoupit vlády a nemocnice, které trpí nedostatkem ventilátorů. Ventilátor Philips Respironics E30 lze používat tam, kde je omezený přístup k plně vybavenému ventilátoru pro kritickou péči.

(Upozornění: Ventilátor Philips Respironics E30 není dostupný ve všech státech. Máte dotazy? Obraťte se na zástupce společnosti Philips a napište nám na src-cz@philips.com, kde získáte kompletní informace o dostupnosti portfolia.)

Ventilátor Philips Respironics E30 byl navržen pro masovou výrobu týmem s velmi hlubokými zkušenostmi v oboru respirační péče, a proto splňuje četné důležité požadavky:

Snadné používání

Rychlé nastavení a jednoduché operace obsluhy umožňují poskytovatelům zdravotní péče se širokým spektrem dovedností provádět léčbu a monitorování pacientů.

Navrženo pro vaši bezpečnost

Doporučené sestavy okruhů obsahují antibakteriální/antivirový filtr pro minimalizaci expozice na straně poskytovatelů zdravotní péče při invazivním nebo neinvazivním použití s příkladem příslušenství, které lze použít, například celoobličejovou, neventilovanou masku (bez integrovaného úniku) nebo helmu2.

Dodávka kyslíku

Bezpečný vstup kyslíku (pacientský okruh až 30 l/min / vstup zařízení až 60 l/min) pro vysokou úroveň vdechovaného kyslíku.

Monitorování pomocí kláves a alarmy

Monitorování dechové frekvence na obrazovce (tlak, dechový objem, dechová frekvence, ventilace za minutu, únik a SpO23) a také vizuální a akustické alarmy poskytující příslušné informace o léčbě.

Zjistěte více o našem programu kontinuální péče od nemocniční až po domácí péči

Upozornění: Ne všechny produkty jsou dostupné ve všech státech. Obraťte se na zástupce společnosti Philips nebo nám zavolejte na číslo 1-800-345-6443, kde získáte kompletní informace o dostupnosti portfolia.

Prohlášení

 

1 Toto použití podléhá schválení pro nouzové použití, jako je například autorizace pro nouzové použití FDA pro ventilátory, předběžná objednávka Health Canada pro použití v souvislosti s COVID-19 a zřeknutí se označení CE. 

2Tyto sestavy okruhů a příslušenství jsou příklady, které slouží pouze pro informační účely, protože ne všechny byly schváleny pro použití s ventilátorem Philips Respironics E30

3S přídavnými zařízeními.

 

Zveřejnění

 

Prohlášení o autorizaci pro nouzové použití

Ventilátor Philips Respironics E30 je globálně dodáván pro použití v rámci místních povolení pro nouzové použití, jako je například autorizace pro nouzové použití FDA pro ventilátory, předběžná objednávka Health Canada pro použití v souvislosti s COVID-19 a zřeknutí se označení CE, které povolují jeho použití po dobu trvání nouzové situace v oblasti veřejného zdraví v souvislosti s COVID-19, pokud není ukončena nebo odvolána (posléze již nelze produkty používat). Toto zařízení není schváleno FDA.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

I understand

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

I understand

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.

Potvrzuji, že jsem odborník (osoba oprávněná předmětné zdravotnické prostředky předepisovat nebo vydávat).
Please select the checkbox

Poznámka

Potvrzuji, že jsem seznámen s rizikem, že pokud budu pokračovat na tyto stránky, aniž jsem odborník, hrozí, že informace tam obsažené budu nevhodně interpretovat a dojdu k mylným závěrům.