Řešení z portfolia spánkové a respirační péče Philips vhodná při léčbě COVID-19

V současné době, kdy se koronavirus (COVID-19) šíří po celém světě, nepolevuje společnost Philips v úsilí podporovat zdravotnické pracovníky, kteří se spoléhají, že jim pomůžeme s péčí o jejich pacienty. Naše řešení zahrnují invazivní a neinvazivní plicní ventilaci pro středně těžké až závažné stavy, kyslíkovou terapii, terapii CPAP, nebulizéry, monitorory životních funkcí pacientů a zdravotnický spotřební materiál, který může zdravotníkům a klinickým pracovníkům usnadnit orientaci v této složité a dynamické situaci.

 

Aktivně komunikujeme se svými zákazníky na celém světě a snažíme se usnadnit jim přístup k produktům, službám a řešením, o nichž víme, že jsou pro pacienty s onemocněním COVID-19 klíčové.

 

Philips se usilovně snaží informovat, zásobovat a podporovat poskytovatele zdravotní péče, klinické pracovníky a všechny, kterých se onemocnění COVID-19 týká. Ve společnosti Philips jsme vázáni naším posláním zlepšovat životy, a tento náš hnací motor je v této náročné době ještě posílen.

Klinické školení a materiály


Návod na použití přístroje a instruktážní materiály

Máte dotazy? Obraťte se na zástupce společnosti Philips, napište nám na src-cz@philips.com.

  Produkty společnosti Philips pro respirační péči


  (Upozornění: ne všechny produkty jsou dostupné ve všech státech. Obraťte se na zástupce společnosti Philips nebo nám napište na src-cz@philips.com, poskytneme Vám informace o dostupnosti portfolia.)

  Související řešení

  • Informace pro uživatele zobrazovacích technologií, kteří bojují s COVID-19

   Informace pro uživatele zobrazovacích technologií, kteří bojují s COVID-19

  • Philips monitory životních funkcí pacientů vhodné pro léčbu onemocnění COVID-19

   Philips monitory životních funkcí pacientů vhodné pro léčbu onemocnění COVID-19