Dokumenty pro zdravotníky, kteří používají v boji s COVID-19 zobrazovací technologie

  Máte dotazy? Obraťte se na zástupce společnosti Philips nebo ná napište na src-cz@philips.com.

  Společnost Philips si zcela uvědomuje veškerá rizika, zvýšenou zátěž a náročné podmínky, jimž poskytovatelé zdravotní péče na celém světě čelí v reakci na pandemii onemocnění COVID-19. Pro Philips je v této obtížné době nejvyšší prioritou pomoci vám i vašim pacientům.

   

  Tato stránka obsahuje vzdělávací materiály pro užívání a údržbu zdravotnických prostředků Philips a informace o řešeních, kterými lze navýšit klinickou kapacitu. Na této stránce budeme průběžně publikovat aktualizované informace související s onemocněním COVID-19 a osvědčené postupy.

   

  Všichni zaměstnanci společnosti Philips a našich partnerů jsou vděční poskytovatelům zdravotní péče, kteří všude na světě bojují proti pandemii COVID-19 v první linii. Vaše nasazení nás inspiruje a posiluje v našem poslání zlepšovat životy.

  Pokyny pro čištění a dezinfekci zobrazovacích technologií Philips

  Pokyny pro čištění a dezinfekci rozdělené podle kategorie zobrazovacích přístrojů naleznete v části Vzdělávání v sekci materiály.

  Vzdělávání a materiály

  Péče o produkty zobrazovacích technologií společnosti Philips v souvislosti s onemocněním COVID-19


  (Upozorňujeme, že ne všechny produkty jsou dostupné ve všech státech. Kompletní informace o dostupnosti portfolia vám poskytne zástupce společnosti Philips.)

  Související řešení