Čistička vody na kohoutek

  Čistička vody na kohoutek

  Snadná příprava čisté vody

  Kompaktní a sofistikovaná čistička vody poskytující zdravou čistou vodu odstraňováním baktérií, rozpustného olova, škodlivých organických sloučenin a chloru pomocí filtru Micro X-Pure. Její přesný displej vám napoví, kdy je třeba vyměnit filtr. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Čistička vody na kohoutek

Micro X-Pure, Digitální WP3822/00 Najít podobné výrobky

Snadná příprava čisté vody

díky digitálnímu upozornění Pure Protect

 • Odstraňuje bakterie, rozpustné olovo a škodlivé organické sloučeniny

  Filtr Micro X-Clean je vícenásobný filtrační systém. Skládá se ze špičkové membrány z dutého vlákna, která obsahuje více než 300 miliard mikropórů a efektivně odstraňuje 99,99 % veškerých bakterií, z měniče iontů, který odstraňuje škodlivé rozpustné olovo, a z jemně granulovaného aktivního uhlíku, který odstraňuje škodlivé vedlejší produkty chlorování, průmyslové znečišťující látky, například těkavé organické chemikálie, a zemědělské znečišťující látky, například pesticidy CAT. Filtr v pitné vodě zachovává zdraví prospěšné minerály, které jsou životně důležité pro lidské zdraví.

 • LCD displej vás informuje o nutnosti vyměnit filtr

  Elektronický měřič průtoku čističky vody zobrazuje v litrech na LCD aktuálně zbývající kapacitu filtru. Jakmile filtr dosáhne své životnosti, je aktivován blikající filtr. Díky tomu víte, kdy přesně filtr vyměnit.

 • Funkce Hi-Flow s maximálním průtoku 2 litry za minutu

  Maximální průtok vody u tohoto kompaktního čističe vody je 2 litry za minutu, což je jen malý rozdíl oproti průtoku normální, nefiltrované vody. Jednoduchým otočením páky též můžete zvolit, zda má z kohoutku vytékat nefiltrovaná voda jako proud nebo sprška, případně filtrovaná voda jako sprška.

 • Kohoutkový adaptér Quick Fit pro snadnou instalaci na kohoutek

  K pokročilé čističce je přibaleno několik přizpůsobitelných kohoutkových adaptérů Quick Fit, díky kterým lze čističku snadno a rychle nainstalovat na kohoutku. Heslo sense and simplicity je skutečností.

 • Pokročilý mechanismus Quick Twist pro snadnou výměnu filtrů

  Díky pokročilému mechanismu Quick Twist pro výměnu filtrů je výměna filtru rychlá, snadná a bezpečná. Díky tomu i pro vaši čističku vody platí heslo sense and simplicity.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat