Čistička vody na kohoutek

  Čistička vody na kohoutek

  Snadná příprava čisté vody

  Kompaktní a snadno instalovatelná čistička vody, která pomocí filtru Micro Pure vyrábí čistou vodu zbavenou bakterií, škodlivých organických sloučenin a chloru, přičemž zachová všechny prospěšné minerály. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Čistička vody na kohoutek

Micro Pure WP3811/00 Najít podobné výrobky

Snadná příprava čisté vody

s filtrem Micro Pure

 • Odstraňuje veškeré bakterie, škodlivé organické sloučeniny a chlór

  Filtr Micro Pure je vícenásobný filtrační systém, který odstraňuje veškeré bakterie, nečistoty a zápach a vytváří čistou a chutnou pitnou vodu. Skládá se ze špičkové membrány z dutého vlákna, která obsahuje více než 520 miliard mikropórů a efektivně odstraňuje 99,99 % veškerých bakterií, a z granulovaného aktivního uhlíku, který odstraňuje chlór, nepříjemnou chuť a zápach. Filtr také v pitné vodě zachovává všechny zdraví prospěšné minerály, které jsou životně důležité pro lidské zdraví.

 • Upozornění Pure Protect ukazuje, kdy máte vyměnit filtr

  Pokročilé upozornění Pure Protect s jednoduchým barevným kódováním navede uživatele maximálně jednoduše ke včasné výměně filtru: jakmile membrána ztmavne nebo zhnědne do rezava, je čas na výměnu filtru.

 • Funkce Hi-Flow s maximálním průtoku 2 litry za minutu

  Maximální průtok vody u tohoto kompaktního čističe vody je 2 litry za minutu, což je jen malý rozdíl oproti průtoku normální, nefiltrované vody. Jednoduchým otočením páky též můžete zvolit, zda má z kohoutku vytékat nefiltrovaná voda jako proud nebo sprška, případně filtrovaná voda jako sprška.

 • Kohoutkový adaptér Quick Fit pro snadnou instalaci na kohoutek

  K pokročilé čističce je přibaleno několik přizpůsobitelných kohoutkových adaptérů Quick Fit, díky kterým lze čističku snadno a rychle nainstalovat na kohoutku. Heslo sense and simplicity je skutečností.

 • Pokročilý mechanismus Quick Twist pro snadnou výměnu filtrů

  Díky pokročilému mechanismu Quick Twist pro výměnu filtrů je výměna filtru rychlá, snadná a bezpečná. Díky tomu i pro vaši čističku vody platí heslo sense and simplicity.

 • Maximální výkon bez potřeby elektřiny

  Navrženo pro provoz bez elektřiny při poskytování maximálního výkonu. Podporuje trvale udržitelný rozvoj.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat