Bezdrátová hudební stanice

  Bezdrátová hudební stanice

  Vychutnejte si všechnu svou hudbu v každém pokoji

  S modelem Philips WAS7000 můžete v jakémkoli pokoji okamžitě začít přehrávat veškerou svou hudbu, která je bezdrátově přenášena z hudební základny. Navíc můžete také přehrávat na přehrávači GoGear nebo zařízení iPod pomocí volitelného doku 2 v 1. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Bezdrátová hudební stanice

Super Sound Panel WAS7000/12 Najít podobné výrobky

Vychutnejte si všechnu svou hudbu v každém pokoji

Dokonalý hudební zážitek a svoboda

 • Bezdrátový přenos mezi hudební základnou a stanicemi

  Bezdrátový přenos mezi hudební základnou a stanicemi

  Díky bezdrátovému přenosu není třeba stahovat a ukládat velké hudební soubory na tomto audio zařízení. Místo toho můžete poslouchat své oblíbené skladby, které jsou neustále přenášeny do všech hudebních stanic – současně. Nechte hudbu, aby vás pomocí funkce Music Follows me sledovala z místnosti do místnosti – nemusíte skladby opakovaně vyhledávat a přehrávat. Funkce Vysílání hudby vysílá současně požadovanou hudbu ze základny do jednotlivých stanic. S funkcí Můj pokoj, moje hudba si může kterýkoli člen rodiny užít vybranou hudbu z uložené sbírky v jakékoli místnosti vybavené bezdrátovou hudební základnou nebo stanicí.

 • Režim USB Direct pro přehrávání hudby ve formátu MP3/WMA

  Režim USB Direct pro přehrávání hudby ve formátu MP3/WMA

  Režim USB Direct umožňuje jednoduše připojit zařízení USB k portu USB na zařízení Philips. Digitální se přehraje přímo ze zařízení Philips.

 • Music Follows Me: přenos hudby z jedné místnosti do druhé

  Music Follows Me: přenos hudby z jedné místnosti do druhé

  Funkce Music Follows Me umožňuje přenášet oblíbenou hudbu z místnosti do místnosti bez nutnosti opakované navigace a přehrávání určité skladby. Jednoduchým stisknutím tlačítka vás bude oblíbená skladba následovat všude, kam půjdete.

 • Vysílání hudby pro současné přehrávání na všechny stanice

  Vysílání hudby pro současné přehrávání na všechny stanice

  Buďte DJ na své domácí oslavě a vysílejte oblíbenou taneční hudbu z bezdrátové hudební základny současně do všech bezdrátových hudebních stanic v různých částech domácnosti. Skvělé pro večírky!

 • Super Sound Panel pro čisté a hluboké basy

  Super Sound Panel pro čisté a hluboké basy

  Super Sound Panel je nový plochý reproduktor, který používá špičkovou technologii pro zajištění vysoce kvalitního širokopásmového zvuku z ploché a kompaktní jednotky reproduktoru.

 • Dokovací kolébka pro přehrávač GoGear a zařízení iPod (volitelné)

  Tento dok 2 v 1 umožňuje připojit přehrávač Philips GoGear nebo zařízení iPod přímo k bezdrátovému hudebnímu systému a vychutnat si skvělý zvuk. Jednoduše před zapojením přenosného přehrávače přepojte bezdrátovou hudební základnu nebo stanici do režimu vstupu AUX. K procházení hudby použijte dálkový ovladač základny a ovládací prvky na přehrávači v doku a vychutnejte si sbírku hudby v přenosných zařízeních.

 • Bezdrátový přenos z počítače přes rozhraní UPnP

  Universal Plug & Play je technologie průmyslového standardu, která umožňuje připojení k jakémukoli zařízení s podporou standardu Universal Plug & Play pro příjem a přenos hudby. Bezdrátová hudební základna používá rozhraní Universal Plug & Play pro zajištění snadného a standardního způsobu připojení k jiným zařízením s podporou standardu Universal Plug & Play. Bezdrátovou hudební základnu můžete snadno připojit k jiným mediálním zařízením pro příjem a přenos obsahu.

 • Digitální zesilovač třídy D pro kvalitní reprodukci zvuku

  Digitální zesilovač ve třídě D převádí analogový signál na digitální, který pak digitálně zesiluje. Tento signál je pak veden do demodulačního filtru na koncový výstup. Zesílený digitální výstup poskytuje veškeré výhody digitálního zvuku, včetně zvýšené zvukové kvality. Kromě toho má digitální zesilovač ve třídě D více než 90% účinnost ve srovnání s tradičními zesilovači typu AB. Díky tomu má digitální zesilovač velmi malé rozměry a nízký ztrátový výkon.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat