Bezdrátová hudební základna

  Bezdrátová hudební základna

  Uložení všech CD na jednom místě

  Uložení celé kolekce CD na 40GB pevném disku a poslech v každé místnosti. Můžete poslouchat různou hudbu v každé místnosti a hudba vás bude provázet všude, kam půjdete. Dálkové ovládání má vestavěný displej

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Uložení všech CD na jednom místě

 • Bezdrátový přenos mezi hudební základnou a stanicemi

  Bezdrátový přenos mezi hudební základnou a stanicemi

  Díky bezdrátovému přenosu není třeba stahovat a ukládat velké hudební soubory na tomto audio zařízení. Místo toho můžete poslouchat své oblíbené skladby, které jsou neustále přenášeny do všech hudebních stanic – současně. Nechte hudbu, aby vás pomocí funkce Music Follows me sledovala z místnosti do místnosti – nemusíte skladby opakovaně vyhledávat a přehrávat. Funkce Vysílání hudby vysílá současně požadovanou hudbu ze základny do jednotlivých stanic. S funkcí Můj pokoj, moje hudba si může kterýkoli člen rodiny užít vybranou hudbu z uložené sbírky v jakékoli místnosti vybavené bezdrátovou hudební základnou nebo stanicí.

 • Obousměrné dálkové ovládání pro uživatelsky přívětivé ovládání

  Obousměrné dálkové ovládání pro uživatelsky přívětivé ovládání

  S obousměrným dálkovým ovládáním Philips můžete snadno procházet mezi stovkami skladeb jednoduchým stisknutím tlačítka na dálkovém ovládání. Díky zobrazení šesti řádků informací o seznamu skladeb, albu, interpretovi, žánru a skladbě nabízí tato intuitivní navigace rychlé a snadné procházení stovkami souborů. Umožňuje ovládání jednou rukou a zaručuje jedinečný zážitek.

 • Music Follows Me: přenos hudby z jedné místnosti do druhé

  Music Follows Me: přenos hudby z jedné místnosti do druhé

  Funkce Music Follows Me umožňuje přenášet oblíbenou hudbu z místnosti do místnosti bez nutnosti opakované navigace a přehrávání určité skladby. Jednoduchým stisknutím tlačítka vás bude oblíbená skladba následovat všude, kam půjdete.

 • Vysílání hudby pro současné přehrávání na všechny stanice

  Vysílání hudby pro současné přehrávání na všechny stanice

  Buďte DJ na své domácí oslavě a vysílejte oblíbenou taneční hudbu z bezdrátové hudební základny současně do všech bezdrátových hudebních stanic v různých částech domácnosti. Skvělé pro večírky!

 • Super Sound Panel pro čisté a hluboké basy

  Super Sound Panel pro čisté a hluboké basy

  Super Sound Panel je nový plochý reproduktor, který používá špičkovou technologii pro zajištění vysoce kvalitního širokopásmového zvuku z ploché a kompaktní jednotky reproduktoru.

 • Přístup více uživatelů k datovým tokům až 5 stanic

  Jednotliví členové rodiny v pěti různých místnostech mohou mít současně přístup k poslechu vlastní hudby z bezdrátové audio základny.

 • 40GB pevný disk pro uložení a přehrávání až 750 CD

  40GB pevný disk nabízí velkou kapacitu pro ukládání souborů s digitální hudbou. Snadno pojme až 750 CD hudební kolekce a nahrávání je tak rychlé, že prakticky můžete poslouchat a kopírovat skladbu najednou.

 • Bezdrátový přenos z počítače přes rozhraní UPnP

  Universal Plug & Play je technologie průmyslového standardu, která umožňuje připojení k jakémukoli zařízení s podporou standardu Universal Plug & Play pro příjem a přenos hudby. Bezdrátová hudební základna používá rozhraní Universal Plug & Play pro zajištění snadného a standardního způsobu připojení k jiným zařízením s podporou standardu Universal Plug & Play. Bezdrátovou hudební základnu můžete snadno připojit k jiným mediálním zařízením pro příjem a přenos obsahu.

 • Přímý přístup k obsahu spojenému s interpretem, albem nebo seznamem skladeb

  Konec hledání oblíbené skladby podle interpreta mezi stovkami CD. S intuitivním uživatelským rozhraním vestavěným v bezdrátové audio základně Philips máte nyní téměř okamžitý a přímý přístup ke kolekci digitální hudby uložené na pevném disku (až 750 CD) a můžete přejít přímo k hudbě, kterou chcete poslouchat, seřazené podle interpreta, alba, seznamu skladeb, žánru nebo názvu skladby.

 • Digitální zesilovač třídy D pro kvalitní reprodukci zvuku

  Digitální zesilovač ve třídě D převádí analogový signál na digitální, který pak digitálně zesiluje. Tento signál je pak veden do demodulačního filtru na koncový výstup. Zesílený digitální výstup poskytuje veškeré výhody digitálního zvuku, včetně zvýšené zvukové kvality. Kromě toho má digitální zesilovač ve třídě D více než 90% účinnost ve srovnání s tradičními zesilovači typu AB. Díky tomu má digitální zesilovač velmi malé rozměry a nízký ztrátový výkon.

Zobrazit všechny specifikace
 • Logo Windows je ochranná známka nebo registrovaná ochranná známka společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.
 • Skutečná kapacita bude menší

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat