Pronto

Řídicí panel domácího kina

  Pronto

  Řídicí panel domácího kina

  Navrženo vývojáři, vyrobeno společností Philips

  Mimořádně tenký dálkový ovladač Pronto TSU9400 s 3,5" barevným dotykovým displejem QVGA je vzorem plné funkčnosti! Díky záměrům designérů a geometrickému hliníkovému a leskle černému provedení je vhodné prakticky do každého moderního interiéru.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pronto Řídicí panel domácího kina

Navrženo vývojáři, vyrobeno společností Philips

 • Ovládejte více zařízení jedním tlačítkem

  Ovládejte více zařízení jedním tlačítkem

  Ovládání více funkcí jedním tlačítkem umožňuje provádět více příkazů jedním stiskem tlačítka přes funkci makro. Funkce makro slučuje řetězec předprogramovaných příkazů v jednom tlačítku. Proto je pro spuštění řady funkcí nutný pouze jeden stisk tlačítka.

 • 3,5" barevný dotykový displej s vysokým rozlišením a dokonalým kontrastem

  3,5" barevný dotykový displej LCD s barevnou obrazovkou s vysokým rozlišením umožňuje uživateli ocenit dokonalý kontrast a živé barvy.

 • Ergonomický design pro ovládání jednou rukou

  Tento ovladač je zvláště navrženo tak, aby umožňoval ovládání jednou rukou. Je například vertikálně koncipován, disponuje mimořádně tenkým designem a výsledkem je snadné ovládání jednou rukou.

 • Uživatelské rozhraní odpovídající osobnímu vkusu a preferencím

  Uživatelské rozhraní lze upravit tak, aby plně zahrnovalo osobní vkus a preference koncového uživatele. Na displeji budou viditelné pouze ta zařízení a tlačítka, která jsou nejčastěji používána. Uživatel si též může vybrat grafický design (pozadí, ikony, tlačítka, použité barvy).

 • Špičkový design se zapuštěným displejem

  Zapuštěný displej znamená, že displej již není zahloubený, ale namísto toho plynule přechází do tělesa ovládání.

 • Zpětná vazba systému pomocí 2směrnému uživatelskému rozhraní

  ProntoScript, softwarový nástroj založený na Java skriptu, umožňuje instalátorům vytvořit dynamické 2směrné uživatelské rozhraní, které umožňuje ovládání systému přes rozhraní RS232 nebo IP a zachovat plně grafickou flexibilitu. Nástroj je založen na profesionálním softwaru ProntoEdit. Moduly ProntoScript připravené partnery jsou k dispozici na webové stránce. U typické instalace můžete použít standardní instalační referenční soubory a jednoduše přiřadit nejrůznější komponenty. Pokročilejší programátoři Java skriptů si mohou vytvořit vlastní moduly ProntoScript a získat tak úplné ovládání systému a zpětnou vazbu.

 • Ovládání hudebního serveru pomocí intuitivního otočného kurzoru

  Ihned po vybalení může uživatel ovládat hudební server, např. Escient Fireball. Dálkový ovladač obsahuje uživatelské rozhraní hudebního serveru. Umožňuje poslouchat hudbu, aniž by se uživatel musel nacházet na dohled od televizoru, který je jinak vyžadován pro zobrazení uživatelského rozhraní serveru. Tato funkce společně s kolečkem pro ovládání palcem zjednodušuje výběr stop a seznamů skladeb a také uvolňuje televizní obrazovku na jiné aktivity.

 • Předem nastavené ovládání osvětlení (Lutron RadioRa)

  Předem nastavené ovládání osvětlení zahrnuje uživatelské rozhraní na obrazovce k ovládání scén osvětlení, nálad a jednotlivých stmívačů. Díky zpětné vazbě od osvětlení celé domácnosti na obrazovce má koncový uživatel přehled o tom, která světla jsou skutečně zapnutá nebo vypnutá.

 • Ovládejte skryté vybavení a zařízení v jiných místnostech

  K dispozici je řada drátových i bezdrátových rozšíření, která rozšiřují dosah vysílání dálkového ovladače. Tím je umožněno ovládání zařízení skrytých ve skříních či jiných místnostech pomocí jedné ovládací jednotky.

 • Přístup k digitálním souborům z libovolného zařízení Windows MCE PC

  Prostřednictvím softwaru třetí strany může obsáhnout ovládací panel Pronto funkčnost zařízení Windows MCE PC. To znamená, že budete moci pomocí dálkového ovladače přistupovat k libovolným digitálním souborům v zařízení MCE PC.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat