Univerzální dálkový ovladač

  TV all

  Univerzální dálkový ovladač

  Průvodce nastavením pomocí LCD displeje

  S novým produktem SRU5170 je instalace zařízení snadnější a rychlejší než dosud. Díky kombinaci LCD displeje s přehlednými informacemi a zjednodušeným návodem k použití bude vaše dálkově ovládané zařízení nastaveno během okamžiku. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Univerzální dálkový ovladač

Pro 7 z 10 zařízení SRU5170/87 Najít podobné výrobky

Průvodce nastavením pomocí LCD displeje

Obsluhuje zařízení více než 1000 značek

 • Ergonomický tvar umožňuje pohodlné ovládání

  Hladký a oblý tvar dokonale padne do ruky a umožňuje přirozené, vyvážené držení. A kromě toho skvěle vypadá!

 • Snadno použitelné sdružené funkce

  Snadno sdružené funkce umožňují snadné rozpoznání tlačítek, která budete potřebovat pro ovládání specifického audio video zařízení. Všechny funkce zařízení jsou sdružené na dálkovém ovládání. Navíc je horní část ovládání vyrobena z různobarevných částí (černá, stříbrná, hliníková...) a tlačítka mají odlišnou povrchovou úpravu (černá, stříbrná, matná, lesklá...). Díky tomu lze snadno určit, která tlačítka odpovídají ovládání specifického audio video zařízení.

 • LCD obrazovka je podsvětlena pro pohodlnou obsluhu v šeru

  Podsvětlení zajišťuje dobrou čitelnost LCD displeje nebo klávesnice i za slabého okolního světla. Dva nejběžnější typy podsvětlení zahrnují použití diod LED a elektroluminiscenční osvětlení (EL). Dálkové ovladače s podsvětlením LED mají obvykle jasné, avšak nerovnoměrné podsvětlení žluté nebo zelené barvy. Panely s podsvětlením typu EL vyzařují rovnoměrné světlo modrého, bílého nebo zeleného odstínu.

 • Indikace vybitých baterií upozorní, že je třeba baterie vyměnit.

  Budete vědět, kdy je třeba dobít nebo vyměnit baterie.

 • Zjednodušený návod k použití umožňuje rychlé nastavení

  Zjednodušený návod k použití pomáhá nastavit univerzální dálkové ovládání. Nastavení se nyní provádí prostřednictvím LCD displeje namísto dřívějšího zadávání několikamístných kódů. Kromě informací uvedených na LCD displeji lze další podrobnosti nalézt ve stručném návodu.

 • Snadné učení kódů z jiného ovladače

  Funkce učení umožňuje, aby dálkový ovladač zachytil a uložil signály přenášené infračerveným paprskem z jiných dálkových ovladačů a podle potřeby je použil. Když nejsou v zabudované databázi zahrnuty kódy zařízení, je možné je dálkový ovladač naučit od původního dálkového ovladače tak, že na něj namíříte.

 • Podpora URC prostřednictvím zvláštní webové stránky

  Zvláštní služba podpory pro dálkové ovládání, díky níž jsou všechny kódy všech značek dostupné na webové stránce Philips URC.

 • Ovládání až 7 zařízení z celkového počtu 10

  Univerzální dálkové ovládání 7 v 1 umožňuje naprogramování a provoz až 7 audio/video zařízení téměř jakékoli značky. Je vybaveno infračervenými kódy všech typů zařízení domácí zábavy téměř jakékoli značky. S tímto jednoduchým ovládáním můžete nahradit svou sbírku dálkových ovládání jediným.

 • Snadné přidání a označení dalších funkcí

  Vylepšený způsob přidávání a označování funkcí usnadňuje a zrychluje přidání dalších funkcí. Nyní již nebudou chybět žádné užitečné funkce.

 • S výrobkem jsou dodávány příslušné baterie, takže je ihned funkční

  Není třeba kupovat žádné další baterie, své nové univerzální dálkové ovládání tak můžete použít hned po rozbalení!

 • Naprogramováno pro použití se zařízeními společnosti Philips

  Máte-li přístroje značky Philips, můžete univerzální dálkové ovládání použít bez dalšího programování. Všechny klávesy jsou totiž předem nastaveny na funkce výrobků Philips.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat