Univerzální dálkový ovladač

  TV all

  Univerzální dálkový ovladač

  Plně funkční náhrada

  Univerzální dálkové ovládání je dokonalou volbou, pokud vyžadujete maximální funkčnost 3 zařízení ze 6 možných a optimální pohodlí. Přirozeně padnoucí tvar zajišťuje pohodlné ovládání! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Univerzální dálkový ovladač

3v1 pro TV/DVD/STB SRU5130/86 Najít podobné výrobky

Plně funkční náhrada

Obsluhuje zařízení více než 1000 značek

 • Ovládání až 3 zařízení z celkového počtu 6

  Dálkový ovladač umožňuje ovládat až 3 zařízení domácí zábavy ze 6 možných jediným dálkovým ovládáním. Díky vestavěné databázi kódů dálkových ovládání lze tento ovladač snadno naprogramovat tak, aby se jím dala řídit téměř všechna audiovizuální zařízení prakticky libovolné značky. Jediný ovladač pro všechna vaše zařízení, bez nepříjemného hledání toho správného dálkového ovládání!

 • Ergonomický tvar umožňuje pohodlné ovládání

  Hladký a oblý tvar dokonale padne do ruky a umožňuje přirozené, vyvážené držení. A kromě toho skvěle vypadá!

 • Naprogramováno pro použití se zařízeními společnosti Philips

  Máte-li přístroje značky Philips, můžete univerzální dálkové ovládání použít bez dalšího programování. Všechny klávesy jsou totiž předem nastaveny na funkce výrobků Philips.

 • Snadné nastavení pomocí rychlého rozpoznání kláves

  Rychlé rozpoznání kláves pomáhá po instalaci nových kláves zařízení na ovládání snadno a rychle opravit nefungující klávesy. Stačí pouze stisknout klávesu po dobu 5 sekund a současně mít ovládání nasměrované na zařízení. Jakmile zařízení začne reagovat, je klávesa úspěšně vestavěna.

 • S dotazy a žádostmi o pomoc se můžete obrátit na naši servisní linku URC

  Máte-li problém nebo dotaz týkající se našeho univerzálního dálkového ovládání, nebo na originálním ovladači narazíte na tlačítko, jehož funkce není obsažena v zabudované knihovně kódů, můžete se obrátit na servisní linku. Je k dispozici nepřetržitě.

 • Snadno použitelné sdružené funkce

  Snadno sdružené funkce umožňují snadné rozpoznání tlačítek, která budete potřebovat pro ovládání specifického audio video zařízení. Všechny funkce zařízení jsou sdružené na dálkovém ovládání. Navíc je horní část ovládání vyrobena z různobarevných částí (černá, stříbrná, hliníková...) a tlačítka mají odlišnou povrchovou úpravu (černá, stříbrná, matná, lesklá...). Díky tomu lze snadno určit, která tlačítka odpovídají ovládání specifického audio video zařízení.

 • Podpora URC prostřednictvím zvláštní webové stránky

  Zvláštní služba podpory pro dálkové ovládání, díky níž jsou všechny kódy všech značek dostupné na webové stránce Philips URC.

 • S výrobkem jsou dodávány příslušné baterie, takže je ihned funkční

  Není třeba kupovat žádné další baterie, své nové univerzální dálkové ovládání tak můžete použít hned po rozbalení!

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat