Univerzální dálkový ovladač

  TV all

  Univerzální dálkový ovladač

  Osvětlení ve tmě!

  Odolné a přehledné univerzální dálkové ovládání je ideální náhradou za staré, ztracené nebo rozbité ovládání. Funguje s televizory většiny značek a je připraveno k použití s televizory Philips. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Univerzální dálkový ovladač

Televize SRU4010/10 Najít podobné výrobky

Osvětlení ve tmě!

Obsluhuje zařízení více než 800 značek

 • Podpora URC prostřednictvím zvláštní webové stránky

  Zvláštní služba podpory pro dálkové ovládání, díky níž jsou všechny kódy všech značek dostupné na webové stránce Philips URC.

 • Dokonalý TV dálkový ovladač se všemi hlavními funkcemi

  Dálkový ovladač televizoru se snadno používá díky velkým tlačítkům pro výběr kanálu a hlasitosti. Je to jednoduše ideální náhrada za nefunkční nebo ztracený televizní dálkový ovladač.

 • Velká tlačítka zlepšují ovladatelnost a čitelnost

  Velká tlačítka jsou větší tlačítka na dálkovém ovladači, která umožňují lépe přečíst označení. Stisknutí tlačítek je navíc mnohem pohodlnější, protože jejich velikost se zvětšila o 2 mm v porovnání se standardní velikostí tlačítek dálkového ovladače.

 • Ochranný lem zvyšuje pohodlí a umožňuje pevné uchopení

  Zvýšená ochrana zajištěná speciálním gumovým lemem snižuje nebezpečí poškození dálkového ovladače. Navíc zvyšuje pohodlí a umožňuje pevné uchopení ovladače.

 • Speciální povrch zajišťuje osvětlení ve tmě

  V pryžovém povrchu se nachází speciální průsvitná vrstva, která ve tmě vytváří světelný efekt. Zařízení tak snadno najdete i v noci.

 • Naprogramováno pro použití se zařízeními společnosti Philips

  Máte-li přístroje značky Philips, můžete univerzální dálkové ovládání použít bez dalšího programování. Všechny klávesy jsou totiž předem nastaveny na funkce výrobků Philips.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat