1

Univerzální dálkový ovladač

  -{discount-percentage}%
  TV all

  Univerzální dálkový ovladač

  EasyZapper

  Jednoduché a inteligentní univerzální dálkové ovládání, které umožňuje snadné přepínání kanálů televizoru a zařízení set top box satelitního nebo kabelového přijímače či přijímače DVB-T bez ohledu na značku.

  Bohužel tento produkt již není k dispozici

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

EasyZapper

Jednoduché a inteligentní univerzální dálkové ovládání, které umožňuje snadné přepínání kanálů televizoru a zařízení set top box satelitního nebo kabelového přijímače či přijímače DVB-T bez ohledu na značku.

Bohužel tento produkt již není k dispozici

EasyZapper

Obsluhuje zařízení více než 800 značek

Naprogramováno pro použití se zařízeními společnosti Philips

Máte-li přístroje značky Philips, můžete univerzální dálkové ovládání použít bez dalšího programování. Všechny klávesy jsou totiž předem nastaveny na funkce výrobků Philips.

Automaticky hledá značku vašeho zařízení

Vaše nové dálkové ovládání začne fungovat poté, co automaticky vyhledá nejvhodnější kód vašeho zařízení.

Přímý přístup k vašim oblíbeným kanálům (4 ze 150)

Toto dálkové ovládání má tlačítka pro čtyři oblíbené kanály, která lze změnit na ikonu vašeho oblíbeného kanálu. Stačí vyjmout kroužek kolem tlačítka oblíbeného kanálu, sejmout průhledný kryt a nahradit samolepku ikonou oblíbeného kanálu (ze 150 dostupných samolepek). Nyní můžete volit své oblíbené kanály přímo.

Ergonomický tvar umožňuje pohodlné ovládání

Hladký a oblý tvar dokonale padne do ruky a umožňuje přirozené, vyvážené držení. A kromě toho skvěle vypadá!

Možnost učení kopíruje oblíbené funkce z originálních dálkových ovladačů

Abyste měli k dispozici 5 oblíbených funkcí svého originálního dálkového ovladače, můžete zkopírovat signál přenášený z originálního dálkového ovladače. Pokud se jedná o oblíbené kanály vaše či vašich dětí, můžete dálkový ovladač dokonce uzamknout a sledovat kterýkoli z kanálů ostatních.

S dotazy a žádostmi o pomoc se můžete obrátit na naši servisní linku URC

Máte-li problém nebo dotaz týkající se našeho univerzálního dálkového ovládání, nebo na originálním ovladači narazíte na tlačítko, jehož funkce není obsažena v zabudované knihovně kódů, můžete se obrátit na servisní linku. Je k dispozici nepřetržitě.

Dokonalá náhrada rozbitých dálkových ovládání televizorů Philips

Pokud ztratíte nebo rozbijete dálkové ovládání televizoru Philips, je naše nové ovládání dokonalou náhradou. Obsahuje veškeré funkce televizoru Philips, včetně základních funkcí videorekordéru a DVD přehrávače Philips. A snadno si na něj zvyknete, protože štítky tlačítek se shodují s původním ovládáním.

Podpora URC prostřednictvím zvláštní webové stránky

Zvláštní služba podpory pro dálkové ovládání, díky níž jsou všechny kódy všech značek dostupné na webové stránce Philips URC.

Můžete ovládat:televizor a zařízení Set-Top Box

Náhradní dálkové ovládání 2v1 pro televizor a zařízení Set-Top box (satelitní přijímače, kabelové přijímače a přijímače digitálního pozemního vysílání). Má dva režimy, jeden pro televizor a další pro zařízení Set-Top box (satelitní přijímače, kabelové přijímače a přijímače digitálního pozemního vysílání). Po nastavení dálkového ovládání na váš typ zařízení můžete obě zařízení obsluhovat tímto jediným ovladačem.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat