Počítačová technika, tablety a telefony

Webová kamera

  Webová kamera

  Vysoké rozlišení i v tmavém prostředí

  Je to zkrátka nejlepší webová kamera na světě. Disponuje nejmodernější technologií společnosti Philips a její optika je tak citlivá, že poskytuje barevný obraz s vysokým rozlišením v tmavém prostředí. Je ideální pro webové vysílání a monitorování domácnosti. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vysoké rozlišení i v tmavém prostředí

S technologií Pixel Plus a systémem Digital Natural Motion

 • Systém Digital Natural Motion eliminuje trhavý pohyb

  Systém Digital Natural Motion eliminuje trhavý pohyb

  Společnost Philips vyvinula systém Digital Natural Motion, který eliminuje trhavý pohyb v obraze. Systém Digital Natural Motion předvídá pohyb objektů a upravuje trhané pohyby ve vysílání i v nahrávaném filmovém materiálu (například na disku DVD). Výsledný hladký, dokonale ostrý obraz přenáší zážitek ze sledování na vyšší úroveň.

 • Video s 90 snímky za sekundu zajišťující obraz bez blikání.

  Vysoká obnovovací frekvence 90 snímků za sekundu nabízí neuvěřitelně stabilní obraz výborný pro video hovory tváří v tvář a vzdálené sledování domácnosti.

 • Technologie vysoce citlivého senzoru pro práci ve tmě

  Vysoce citlivý CCD senzor špičkové kvality zajišťuje, že snímky vypadají přirozeně i v tmavém prostředí.

 • Funkce sledování obličeje automaticky sleduje obličej.

  Nejmodernější software kamery automaticky rozpoznává obličej a pohybuje objektivem tak, aby vás sledoval, když se pohybujete. Zůstanete ve středu obrázku, i když se během video konference budete pohybovat. Získáte volnost, která vám umožní přirozeně se vyjadřovat a komunikovat.

 • 1,3 megapixelů pro mimořádnou kvalitu snímků

  1,3 megapixelů je nejvyšší možné rozlišení, které je k dispozici pro webkameru. Díky tomu můžete použít webkameru jako fotoaparát pro pořizování vysoce kvalitních fotografií, které lze dokonce tisknout ve větších formátech.

 • Technologie Pixel Plus pro detaily, sytost a čistotu

  Pixel Plus je technologie pro zpracování digitálního obrazu, která zvyšuje počet řádků a pixelů. Výsledkem je vždy obraz ostrý jako břitva s neuvěřitelnými detaily a hloubkou z jakéhokoli zdroje.

 • Kvalitní skleněný objektiv poskytuje ostřejší obraz

  Ostré, čisté a zřetelné. Kvalitní skleněný objektiv zaručuje vysokou kvalitu obrazu u všech aplikací - od snímků až po video zprávy. Objektiv je potažen speciální vrstvou prodlužující jeho životnost a chránící jej před opotřebením a shromažďováním prachu.

 • Přidejte video špičkové kvality a řeč k volání

  Webová kamera je určena k internetovému volání, abyste mohli jak vidět, tak slyšet přátele a rodinu on-line. Funguje snadno a již nyní plně počítá s budoucími vylepšeními!

 • Webové vysílání v kvalitě běžného vysílání

  Tato kamera je ideální pro webové vysílání díky velice vysoké kvalitě snímků, které dokáže zachytit. Sdílejte své videozáznamy s přáteli a rodinou nebo je vysílejte na Internetu.

 • Motion detection pro spolehlivé sledování domácnosti

  Díky speciální funkci Motion Detection můžete zaznamenávat, co se děje ve vaší domácnosti, když jste pryč. Nastavte kameru na režim Motion detection, když odcházíte z domu, a nahrávání se spustí, pouze pokud je zaznamenán pohyb v místnosti.

 • 8násobný digitální zoom pro vynikající zvětšeniny

  Zvětšením a zmenšením dokonale seřídíte každý snímek. Zvětšení ovládáte dokonale prostřednictvím rozhraní na obrazovce, když se díváte na obrázek, abyste jej mohli co nejlépe upravit.

 • Ovládání webkamery a jejích aplikací pomocí softwaru VLounge Advanced

  Vytváří a posílá V-maily během několika sekund. VLounge je sofistikovaný software pro pořizování, správu a archivaci snímků a videoklipů několika klepnutími myši. Můžete jej také spolu s webkamerou použít pro sledování domácnosti, zjišťování pohybu a webové vysílání.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat