Webová kamera

  Webová kamera

  Vystupňujte dojem z video chatování

  Pozdvihněte video chatování o úroveň výš. S touto webovou kamerou s vysokým rozlišením a 5násobným digitálním zoomem se budete cítit jako v televizi. Zabudovaný digitální mikrofon je doplněn sluchátky pro chatování bez ozvěny. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vystupňujte dojem z video chatování

díky sledování obličeje a digitálnímu zoomu

 • Multimediální sluchátka a rameno mikrofonu pro kvalitní zvuk

  Součástí webové kamery jsou multimediální sluchátka Philips. Rameno s mikrofonem zajišťuje optimální kvalitu zvuku a pohodlné použití.

 • Přidejte video špičkové kvality a řeč k volání

  Webová kamera je určena k internetovému volání, abyste mohli jak vidět, tak slyšet přátele a rodinu on-line. Funguje snadno a již nyní plně počítá s budoucími vylepšeními!

 • Funkce sledování obličeje automaticky sleduje obličej.

  Nejmodernější software kamery automaticky rozpoznává obličej a pohybuje objektivem tak, aby vás sledoval, když se pohybujete. Zůstanete ve středu obrázku, i když se během video konference budete pohybovat. Získáte volnost, která vám umožní přirozeně se vyjadřovat a komunikovat.

 • Otočný objektiv pro dokonalé zaměření a přirozené snímky

  Otočný objektiv pro dokonalé zaměření a přirozené snímky. Rychle a snadno můžete nastavit správný úhel, aniž by bylo nutné objektiv podkládat, abyste dosáhli naklonění.

 • Vestavěný digitální mikrofon pro kvalitní zvuk

  Vestavěný digitální mikrofon umožňuje přirozený volný projev nebo přidání zvuku k nahrávce video klipu.

 • Plynulý obraz s 30 snímky za sekundu

  Posaďte se a vychutnejte si vynikající obraz díky videu s 30 snímky za sekundu. To zajišťuje plynulejší obraz videa a všestranně lepší zážitek z video chatování.

 • Výjimečné rozlišení VGA pro vysoce kvalitní obraz

  Webová kamera pořizuje snímky v kvalitě VGA (Video Graphics Array) (640x480) a videoklipy bez blikání pro posílání videa. S rozlišením VGA se webová kamera stává kamerou na profesionální úrovni. Dokumenty, webové stránky a e-maily doplňte vysoce kvalitními snímky nebo vytiskněte obrázky v kvalitě fotografie.

 • Kvalitní skleněný objektiv poskytuje ostřejší obraz

  Ostré, čisté a zřetelné. Kvalitní skleněný objektiv zaručuje vysokou kvalitu obrazu u všech aplikací - od snímků až po video zprávy. Objektiv je potažen speciální vrstvou prodlužující jeho životnost a chránící jej před opotřebením a shromažďováním prachu.

 • 5násobný digitální zoom pro vynikající zvětšeniny

  Zvětšením a zmenšením dokonale seřídíte každý snímek. Zvětšení ovládáte dokonale prostřednictvím rozhraní na obrazovce, když se díváte na obrázek, abyste jej mohli co nejlépe upravit.

 • Vytváří V-maily a ovládá webovou kameru softwarem VLounge Premium

  Vytváří a odesílá V-maily během několika sekund. VLounge je sofistikovaný software pro pořizování, správu a archivaci snímků a videoklipů několika klepnutími myši. Můžete jej také pro maximální kontrolu použít při ovládání sledování obličeje a digitálního zoomu.

 • Tlačítko Rychlé spuštění VLounge pro okamžitý provoz

  Software VLounge spustíte jednoduchým stisknutím tlačítka Rychlé spuštění

 • Kompatibilní s MSN, Skype a dalšími službami okamžitého zasílání zpráv

  Technické řešení webové kamery a jejího softwaru zohledňuje všechny služby okamžitého zasílání zpráv. Obohaťte Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger a další služby okamžitého zasílání zpráv o video. Funguje také se systémem Windows Messenger a NetMeeting pro videokonference s více účastníky a jejich technické řešení bere v úvahu i budoucí vylepšení.

 • Tlačítko Snímek umožňuje pořizovat skvělé fotografie

  Pouhým jedním stisknutím tohoto tlačítka webová kamera automaticky pořídí snímek. Je zábavné sdílet své snímky přidáním do e-mailu, na web nebo do dokumentu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat