Webová kamera pro notebooky

  Webová kamera pro notebooky

  Webcam easy

  Webová kamera easy Webcam SPC230 se používá opravdu jednoduše. Prostě ji připojte pomocí standardu plug & play a užijte si video chatování zdarma pomocí aplikace Skype, Windows Live Messenger nebo jiných služeb pro okamžité zasílání zpráv. Díky vysoce kvalitnímu rozlišení a vylepšení nízké úrovně osvětlení je pohodlná pro oči. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Webcam easy

Standard Plug& Play

 • Rozlišení 1,3 megapixelů (interp.) pro mimořádnou kvalitu snímků

  Webová kamera poskytuje rozlišení 1,3 megapixelů (interpolované) jak pro video, tak pro fotografie. Je tedy možné použít webovou kameru k vytváření vysoce kvalitních fotografií, které po vytištění jako velké snímky stále vypadají skvěle.

 • Plynulý obraz s 30 snímky za sekundu

  Posaďte se a vychutnejte si vynikající obraz díky videu s 30 snímky za sekundu. To zajišťuje plynulejší obraz videa a všestranně lepší zážitek z video chatování.

 • Režim vylepšení nízké úrovně osvětlení zajišťuje lepší snímky při nedostatečném osvětlení

  Vylepšení nízké úrovně osvětlení zvyšuje jas snímku při nedostatečném osvětlení.

 • Otočné tělo pro zamíření kamery libovolným směrem

  Vychutnejte si svobodu nahrávání webovou kamerou pomocí otočného těla, které umožňuje zamířit kameru libovolným směrem. Prostě jej otočte libovolným směrem a natáčejte jakékoliv místo v místnosti, aniž byste museli hýbat celou kamerou.

 • Jednoduchá instalace a použití

  Nastavení a použití webové kamery je stejně jednoduché jako 1-2-3. 1. Nainstalujte software 2. Zapojte kameru 3. Okamžitě uskutečněte video hovor

 • Samostatný externí mikrofon vám poskytuje volnost při nahrávání

  Samostatný externí mikrofon můžete umístit tam, kde bude váš hlas nejlépe slyšet, abyste k video chatování mohli přidat vysoce kvalitní zvuk.

 • Kompatibilní se všemi službami okamžitého zasílání zpráv

  Technické řešení webové kamery a jejího softwaru zohledňuje všechny služby okamžitého zasílání zpráv. Obohaťte Skype, Windows Live Messenger, Yahoo!, AOL Instant Messenger a další služby o video.

 • Tlačítko Snímek umožňuje pořizovat skvělé fotografie

  Pouhým jedním stisknutím tohoto tlačítka webová kamera automaticky pořídí snímek. Je zábavné sdílet své snímky přidáním do e-mailu, na web nebo do dokumentu.

 • Bezpečně se připevňuje na libovolný monitor, laptop nebo stůl

  Multifunkční držák usnadňuje bezpečnou montáž webové kamery na horní část libovolného monitoru, laptopu nebo stolu. Toto provedení je mimořádně bezpečné a nepohne se ani nespadne uprostřed konverzace.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat