Multimediální reproduktory 2.1

  Multimediální reproduktory 2.1

  Počítačový reproduktor s výkonným a plným zvukem

  50W výstup reproduktoru SPA7355/12 podpořený patentovanou technologií basového portu SPD™ zajišťuje hluboké ostré tóny s minimem zkreslení. Provedení dvoupásmového výškového reproduktoru a basového reproduktoru přináší výšky, středy i basy a maximální výstup. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Multimediální reproduktory 2.1

Basový port SPDTM, 2, 75" satelitní reproduktor, 5, 25" subwoofer, 120 W SPA7355/12 Najít podobné výrobky

Počítačový reproduktor s výkonným a plným zvukem

Bezkonkurenční zážitek z poslechu

 • Hluboké, vyvážené tóny díky inovativní technologii basového portu SPD™

  Hluboké, vyvážené tóny díky inovativní technologii basového portu SPD™

  Technologie basového portu Philips Sound Purification Duct (SPD) reprodukuje hluboké, čisté tóny originálního basového zvuku. Speciální akustické tlumení, které vynalezla společnost Philips a které využívá pěnový materiál SPD pro zpracování vnitřního povrchu basového průduchu, snižuje víření hluku a stabilizuje intonační frekvenci. Technické a spotřebitelské testy Philips potvrzují, že toto tlumení zaručuje méně zabarvené a čistší kvalitní basy.

 • Dvoupásmové provedení s výškovým a basovým reproduktorem

  Dvoupásmové provedení s výškovým a basovým reproduktorem

  Dvoupásmová reproduktorová skříň se dvěma reproduktory produkuje vysoké tóny z výškového reproduktoru a nízké a střední tóny z basového reproduktoru. Tím se dosahuje maximálního výkonu s vyváženějším zvukem než u běžně používaných jednopásmových konstrukcí, kdy jediný reproduktor musí produkovat všechny tóny. Můžete si tak užívat lepší akustiku s čistými vokály a vysokými tóny spolu se solidními basy. To vše za velmi konkurenceschopnou cenu za tuto nejnovější řadu reproduktorů Philips.

 • Zvuk s vysokým rozlišením díky výškovému reproduktoru z materiálu Mylar

  Zvuk s vysokým rozlišením díky výškovému reproduktoru z materiálu Mylar

  Jedinečný materiál Mylar použitý ve výškových reproduktorech zaručuje neuvěřitelné rozlišení zvuku. Dokonale se reprodukuje úplný rozsah vysokých frekvencí, takže hudba ožije a filmy zní tak, jak mají. Výškový reproduktor, který je nedílnou součástí dvoupásmového provedení, zlepšuje vysoké frekvence. Ve spojení s basovým reproduktorem tak vzniká čistší, rozsáhlejší a přesnější zvuk. Díky jasnějšímu zvuku můžete v hudbě rozeznat všechny různé prvky. Uslyšíte jednotlivé nástroje a čistější vokály a můžete si hudbu užívat se všemi příjemnými detaily.

 • Praktický vstup aux-in a výstup pro sluchátka před reproduktorem

  Praktický vstup aux-in a výstup pro sluchátka před reproduktorem

  Nyní si můžete vychutnat svou hudbu a zábavu ještě snazším a praktičtějším způsobem: umožní vám to vstup aux-in a konektor pro sluchátka na přední straně těchto reproduktorů. Pokud potřebujete připojit jiné zařízení než počítač, musíte obvykle z počítače vytáhnout 3,5mm konektor, jenž vám pak může chybět. Vstup aux-in a výstup pro sluchátka na přední straně reproduktoru vám však umožní začít rychle a snadno poslouchat hudbu téměř z jakéhokoli zařízení.

 • Celkový výstupní výkon 50 W RMS

  Tento reproduktor Philips má celkový výstupní výkon 50 W RMS. RMS neboli Root Mean Square je typickým způsobem měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který je měřen ve wattech. Celkový zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané reproduktoru a na jeho citlivosti. Čím vyšší je výkon, tím lepší je zvuk z reproduktoru.

 • Reproduktor z PP

  V reproduktoru je použit polypropylen (PP). Je měkký a zajišťuje vyšší kvalitu zvuku na vyšších frekvencích. Může být nápomocný při zvyšování hlasitosti a přináší čistší a zřetelnější zvuk, jenž je také lépe vyvážený. Tento materiál lze snáze integrovat s výškovým reproduktorem a jeho využití znamená méně vibrací.

 • Dobře tlumený reproduktor snižuje vibrace a zkreslení zvuku

  U reproduktoru obvykle dochází blízko okraje membrány k vibracím konkrétního kmitočtového dělení, které často vede ke zkreslení zvuku. Tento problém je překonán použitím Mylaru, stejnoměrného monomeru a mnohem lehčího materiálu, který se obvykleji používá, kolem membrány reproduktoru. Ten obklopuje membránu v dokonale symetrickém prstenci, jehož tlumicí účinek potlačuje asynchronní vibrace. Výsledkem je vyváženější a přirozený zvuk.

 • Atraktivní vysoce lesklá povrchová úprava

  Vysoce lesklá povrchová úprava ‚Klavírová černá‘ vypadá v klasických i moderních interiérech prostě skvěle.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat