USB reproduktory pro notebook

  USB reproduktory pro notebook

  Skvělý zvuk

  Jsme skvělé pro hudbu, hlas i hudební podklad filmů. Připojte nás k notebooku a my oživíme hudbu a zvuky a výsledkem bude skvělý zážitek z poslechu. Praktický systém pro uspořádání kabeláže znamená, že zůstane uklizený i váš stůl! Zobrazit všechny výhody

  Doporučená maloobchodní cena: 349 Kč

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

USB reproduktory pro notebook

Napájení přes USB, Audio-in SPA20/12 Najít podobné výrobky

Skvělý zvuk

 • Napájecí zástrčka USB

  Napájecí zástrčka USB

  Díky pohodlnosti funkce plug-and-play se zapojí kabel USB přímo do portu rozhraní USB a váš notebook jej rozpozná jako přenosné velkokapacitní paměťové zařízení USB.

 • Vstup Audio-in pro snadné přenosné přehrávání hudby

  Vstup Audio-in pro snadné přenosné přehrávání hudby

  Stačí jedno snadné připojení a můžete si vychutnat svou hudbu u přenosných zařízení a počítačů. Stačí zapojit zařízení do portu AUDIO-IN (3,5 mm) na přístroji Philips. U počítačů se obvykle k připojení využívá výstup pro sluchátka. Jakmile je připojení navázáno, můžete si přímo vychutnat celou svou hudební sbírku prostřednictvím sady vynikajících reproduktorů. Značka Philips jednoduše přináší lepší zvuk.

 • Hluboké basy

  Tento počítačový reproduktor Philips poskytuje dobrou zvukovou kvalitu a zážitky z poslechu plných basů z kompaktní reproduktorové soustavy.

 • Vychutnejte si hudbu, hry, filmy a online videa

  Dokonalý doplněk vašeho notebooku nebo netbooku, který umožňuje přehrávat multimediální hudbu a videa se skvělou kvalitou zvuku.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat