Multimediální reproduktory 2.1

  Multimediální reproduktory 2.1

  Skvělý zvuk

  Tyto reproduktory se vyznačují 10W zvukovým výstupem a reprodukcí dynamických basů. Skvěle se hodí k přehrávání hudby, her, filmů a online videí na počítačích Macintosh i PC. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Multimediální reproduktory 2.1

Max. výkon 20 W SPA1330/12 Najít podobné výrobky

Skvělý zvuk

 • Vstup Audio-in pro snadné přenosné přehrávání hudby

  Vstup Audio-in pro snadné přenosné přehrávání hudby

  Stačí jedno snadné připojení a můžete si vychutnat svou hudbu u přenosných zařízení a počítačů. Stačí zapojit zařízení do portu AUDIO-IN (3,5 mm) na přístroji Philips. U počítačů se obvykle k připojení využívá výstup pro sluchátka. Jakmile je připojení navázáno, můžete si přímo vychutnat celou svou hudební sbírku prostřednictvím sady vynikajících reproduktorů. Značka Philips jednoduše přináší lepší zvuk.

 • Dobře tlumený reproduktor snižuje vibrace a zkreslení zvuku

  U reproduktoru obvykle dochází blízko okraje membrány k vibracím konkrétního kmitočtového dělení, které často vede ke zkreslení zvuku. Tento problém je překonán použitím Mylaru, stejnoměrného monomeru a mnohem lehčího materiálu, který se obvykleji používá, kolem membrány reproduktoru. Ten obklopuje membránu v dokonale symetrickém prstenci, jehož tlumicí účinek potlačuje asynchronní vibrace. Výsledkem je vyváženější a přirozený zvuk.

 • Zvukový výstupní výkon 10 W

  Hluboké basové kanály s výstupem 10 W umožňují malým reproduktorům lépe reprodukovat hluboké tóny bez nutnosti zvětšovat jejich velikost. Máte více basů na menším prostoru!

 • Stylový design - vzhledem si nezadá se zvukem

  Skvělý design dodá osobitost obytnému prostoru.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat