Multimediální reproduktory 2.0

  Multimediální reproduktory 2.0

  Dynamický zvuk

  Reproduktory Philips SPA1260/12 se stereo výstupem 3 W RMS a elegantním lesklým povrchem vypadají stejně skvěle, jako hrají! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Multimediální reproduktory 2.0

Výstup sluchátek, zvukový vstup, 12 W SPA1260/12 Najít podobné výrobky

Dynamický zvuk

s počítačovým reproduktorem

 • Celkový výstupní výkon 3 W RMS

  Celkový výstupní výkon 3 W RMS

  Tento systém má celkový výstupní výkon 3 W RMS. RMS neboli Root Mean Square je typickým způsobem měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který je měřen ve wattech. Celkový zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané reproduktoru a na jeho citlivosti. Čím vyšší je výkon, tím lepší je zvuk z reproduktoru.

 • Praktický vstup aux-in a výstup pro sluchátka před reproduktorem

  Praktický vstup aux-in a výstup pro sluchátka před reproduktorem

  Nyní si můžete vychutnat svou hudbu a zábavu ještě snazším a praktičtějším způsobem: umožní vám to vstup aux-in a konektor pro sluchátka na přední straně těchto reproduktorů. Pokud potřebujete připojit jiné zařízení než počítač, musíte obvykle z počítače vytáhnout 3,5mm konektor, jenž vám pak může chybět. Vstup aux-in a výstup pro sluchátka na přední straně reproduktoru vám však umožní začít rychle a snadno poslouchat hudbu téměř z jakéhokoli zařízení.

 • Reprosoustavy Bass Reflex přináší hluboké a silné basy

  Komora za vinutím reproduktoru vede vzduch do akusticky vyladěných otvorů vestavěných v reprosoustavě a basové tóny mají průbojnější, realističtější zvuk.

 • Atraktivní vysoce lesklá povrchová úprava

  Vysoce lesklá povrchová úprava ‚Klavírová černá‘ vypadá v klasických i moderních interiérech prostě skvěle.

 • Dobře tlumený reproduktor snižuje vibrace a zkreslení zvuku

  U reproduktoru obvykle dochází blízko okraje membrány k vibracím konkrétního kmitočtového dělení, které často vede ke zkreslení zvuku. Tento problém je překonán použitím Mylaru, stejnoměrného monomeru a mnohem lehčího materiálu, který se obvykleji používá, kolem membrány reproduktoru. Ten obklopuje membránu v dokonale symetrickém prstenci, jehož tlumicí účinek potlačuje asynchronní vibrace. Výsledkem je vyváženější a přirozený zvuk.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat