Bezdrátový reproduktor

  Bezdrátový reproduktor

  Výkonný bohatý zvuk

  Výkonný zvuk podporovaný bezdrátovým streamováním hudby prostřednictvím připojení Bluetooth, se systémem Bass Reflex pro silné a hlubší basy. Slot USB umožňuje nabíjení libovolného zařízení. Tento reproduktor SBT550/12 je přímo předurčen k doplnění vašeho životního stylu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Výkonný bohatý zvuk

Reproduktor Bluetooth s bezdrátovým streamováním hudby

 • Funguje s jakýmkoli zařízením Bluetooth

  Funguje s jakýmkoli zařízením Bluetooth

  Rozhraní Bluetooth je bezdrátové komunikační rozhraní s krátkým dosahem, které je efektivní a zároveň energeticky úsporné. Tato technologie umožňuje snadné bezdrátové připojení mezi zařízeními s rozhraním Bluetooth, takže můžete snadno přehrávat svoji oblíbenou hudbu z jakýchkoli chytrých telefonů, tabletů nebo dokonce laptopů i iPodu nebo iPhonu v reproduktoru kompatibilním s funkcí Bluetooth.

 • Celkový výstupní výkon 20 W RMS

  Celkový výstupní výkon 20 W RMS

  RMS neboli Root Mean Square je typickým způsobem měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který je měřen ve wattech. Celkový zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané reproduktoru a na jeho citlivosti. Zesilovače jsou v zásadě omezeny množstvím elektrické energie, které mohou zesílit, a reproduktory množstvím elektrické energie, které mohou převést na zvuk, aniž by došlo ke zkreslení audiosignálu. Čím vyšší je příkon, tím lepší je zvuk z reproduktoru.

 • Reprosoustavy Bass Reflex pro hluboký a silný zvuk

  Reprosoustavy Bass Reflex pro hluboký a silný zvuk

  Reprosoustavy Bass Reflex zajišťují reprodukci hlubokých basů. Od konvenčních reprosoustav se liší přidáním basového průduchu pro hluboké tóny, který je akusticky vyladěn tak, aby spolu s basovým reproduktorem poskytoval optimální výkon na nízkých kmitočtech. Výsledkem jdou hluboké basy s nižším zkreslením. V kombinaci s výkonem basového reproduktoru poskytují soustavy tohoto typu zcela nový rozměr reprodukce zvuku na nejnižších kmitočtech.

 • Port USB pro nabíjení dalších zařízení

  Port USB pro nabíjení dalších zařízení

  Tento reproduktor se dodává s portem USB, který vám umožní pohodlně nabíjet zařízení. Stačí připojit zařízení kabelem USB k zadní straně reproduktoru.

 • Vstup Audio-in pro snadné přenosné přehrávání hudby

  Vstup Audio-in pro snadné přenosné přehrávání hudby

  Stačí jedno snadné připojení a můžete si vychutnat svou hudbu u přenosných zařízení a počítačů. Stačí zapojit zařízení do portu AUDIO-IN (3,5 mm) na přístroji Philips. U počítačů se obvykle k připojení využívá výstup pro sluchátka. Jakmile je připojení navázáno, můžete si přímo vychutnat celou svou hudební sbírku prostřednictvím sady vynikajících reproduktorů. Značka Philips jednoduše přináší lepší zvuk.

 • Ideální pro chytré telefony, počítače či přenosné zařízení

  Ideální pro chytré telefony, počítače či přenosné zařízení
 • Bezdrátový přenos hudby pomocí funkce Bluetooth

  Tento reproduktor podporuje streamování hudby pomocí funkce Bluetooth. Umožní vám vychutnat si oblíbené melodie ve vysoce kvalitním podání, a to bezdrátově z vašich zařízení podporujících technologii Bluetooth.

 • Bohatý a dynamický zvuk z výkonných reproduktorů

  Výkonné reproduktory reprodukují působivou hudbu s hlubokými dynamickými basy, které vás budou inspirovat. Reproduktory prvotřídní kvality se postarají o živoucí zvukový zážitek.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat