Přenosný reproduktor

  Přenosný reproduktor

  Váš přenosný reproduktor „vše v jednom“

  Vychutnejte si poslech z reproduktoru Philips typu „vše v jednom“. Přehrávejte své oblíbené melodie prostřednictvím karty microSD nebo konektoru Aux-in. Tento reproduktor je vybaven technologií wOOx™, je kompaktní a dodává se s nabíjecí baterií a ve více barvách. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Váš přenosný reproduktor „vše v jednom“

 • Snadné přehrávání z karty MicroSD

  Stačí nahrát na paměťovou kartu požadovaný obsah, vložit ji do přehrávače – a už si vůbec nemusíte dělat starosti, zda budete mít na výběr z dostatečného množství zábavy.

 • Vestavěné digitální FM rádio

  Digitální rádio je, vedle analogového vysílání FM, novým způsobem vysílání rádia přes síť pozemních vysílačů. Nabízí posluchačům více možností a informací poskytovaných s čistou kvalitou zvuku bez praskání. Technologie umožňuje přijímači zachytit nejsilnější signál, který je v dosahu. S digitálními stanicemi si nemusíte pamatovat frekvence a ladění se provádí podle názvu stanice, takže na cestách nemusíte stále přelaďovat.

 • Výstupní výkon 1,5 W RMS

  Tento systém má celkový výstupní výkon 1,5 W RMS. RMS neboli Root Mean Square je typickým způsobem měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který je měřen ve wattech. Celkový zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané reproduktoru a na jeho citlivosti. Čím vyšší je výkon, tím lepší je zvuk z reproduktoru.

 • Technologie reproduktorů wOOx™ pro plné a prokreslené basy

  Technologie wOOx™ představuje revoluční řešení konstrukce reprosoustav, které poskytuje naprosto hluboké a bohaté basy, s jakými se u jiných audiosystémů nesetkáte. Speciální reproduktory, basový kanál wOOx a přesné vyladění hlavního a výškových reproduktorů zaručuje plynulé přechody mezi nízkými, středními a vysokými kmitočty. Dvojité uchycení a naprosto symetrická sendvičová konstrukce produkují hluboké a nezkreslené basy. Technologie wOOx poskytuje mimořádně hluboké a dynamické basy využitím celého prostoru reproduktorové skříně ke zvýraznění hudebního vjemu.

 • Konektor stereo sluchátek pro lepší osobní hudební zážitky

  Kdykoli budete chtít, můžete připojit vlastní sluchátka a vychutnat si osobní zážitek z poslechu tohoto zařízení Philips. Připojením sluchátek k tomuto zařízení si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu se skvělým zvukem, aniž byste rušili okolí.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat