bezdrátový přenosný reproduktor

  bezdrátový přenosný reproduktor

  Vynikající zvuk, neuvěřitelně čistý

  Elegantní a přenosný systém Philips Shoqbox SB7300/12 poskytuje neuvěřitelně mohutný, čistý zvuk s hlubokými basy – bezdrátově prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Systém Shoqbox vybavený 4 reproduktory a technologií wOOx a vyrobený z pravého hliníku je jednoznačně předurčen k tomu, aby udělal dojem. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

bezdrátový přenosný reproduktor

Bluetooth®, Ovládání gesty, Vestavěný mikrofon pro volání, 12 W, nabíjecí baterie SB7300/12 Najít podobné výrobky

Vynikající zvuk, neuvěřitelně čistý

 • Senzor přetažení pro přeskočení skladby

  Senzor přetažení pro přeskočení skladby

  Zařízení SHOQBOX je vybaveno snímačem pohybu. Stačí přejet nad snímačem zleva doprava nebo zprava doleva a přeskočíte na následující nebo poslední skladbu. Dejte ruku nad snímač a pozastavíte hudbu. Pokud to uděláte ještě jednou, hudba opět začne hrát. Snadné ovládání pomocí gest vám vždy umožní řídit hudbu co nejjednodušeji.

 • Vestavěný mikrofon pro funkci hlasitého telefonu

  Vestavěný mikrofon pro funkci hlasitého telefonu

  Díky vestavěnému mikrofonu funguje zařízení také jako hlasitý telefon. Při příchozím hovoru se hudba ztlumí a můžete mluvit přes reproduktor. Můžete zavolat na obchodní schůzku. Nebo zavolat známému z večírku. Ať tak nebo tak, funguje to skvěle.

 • Hlasové výzvy pro zpětnou vazbu

  Hlasové výzvy pro zpětnou vazbu

  K dispozici jsou hlasové výzvy pro různé jazyky. Poskytují okamžitou zpětnou vazbu ohledně úrovně baterie nebo upozornění v případě, že reproduktor není správně připojen k zařízení.

 • Spojení 2 systémů shoqbox jako stereofonních reproduktorů

  Spojení 2 systémů shoqbox jako stereofonních reproduktorů

  Pomocí chytrého snímače můžete spárovat dva systémy SHOQBOX a vytvořit stereofonní systém s levým a pravým kanálem. Jednoduše postavte oba reproduktory vedle a zvenčí přejeďte současně přejeďte rukama nad oběma snímači. Je to dokonalá funkce pro večírek nebo sešlost. Vychutnejte si působivý stereofonní zvuk u hudby, filmů a her.

 • 4 neodymiové budiče reproduktorů

  4 neodymiové budiče reproduktorů
 • Streamování Bluetooth

  Rozhraní Bluetooth je bezdrátové komunikační rozhraní s krátkým dosahem, které je efektivní a zároveň energeticky úsporné. Tato technologie umožňuje snadné bezdrátové připojení mezi zařízeními s rozhraním Bluetooth, takže můžete snadno přehrávat svoji oblíbenou hudbu z jakýchkoli chytrých telefonů, tabletů nebo dokonce laptopů i iPodu nebo iPhonu v reproduktoru kompatibilním s funkcí Bluetooth.

 • Dynamický zvuk naplňující prostor

  S pokročilým algoritmem pro digitální zpracování zvuku, dvěma aktivními vinutími reproduktoru a basovým portem: tento dokovací reproduktor naplní váš pokoj čistým, přirozeným zvukem a hlubokými, silnými basy.

Zobrazit všechny specifikace
 • Výdrž baterie je dána jejich používáním a nastavením.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat