bezdrátový přenosný reproduktor

  bezdrátový přenosný reproduktor

  Vynikající zvuk, neuvěřitelně čistý

  Pořádně zesilte hudbu a projevte svou osobnost se systémem Philips Shoqbox SB7100 vybaveným dvěma reproduktory a technologií wOOx pro mohutný, hluboký, a přesto čistý zvuk. Vezměte si svou hudbu s sebou kamkoli a přenášejte ji bezdrátově prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

bezdrátový přenosný reproduktor

Bluetooth®, Ovládání gesty, Vestavěný mikrofon pro volání, 8 W, nabíjecí baterie SB7100/12 Najít podobné výrobky

Vynikající zvuk, neuvěřitelně čistý

 • 2 neodymové budiče reproduktorů

  2 neodymové budiče reproduktorů

  Obsahuje 2 neodymové budiče reproduktorů a systém wOOx: jednoduše tak skvělý zvuk, jaký jen lze od tak malého reproduktoru očekávat. Velký zvuk, překvapivá zřetelnost a hluboké basy vám umožní si kdekoli vychutnat ten nejlepší zvukový výkon.

 • Senzor přetažení pro přeskočení skladby

  Senzor přetažení pro přeskočení skladby

  Zařízení SHOQBOX je vybaveno snímačem pohybu. Stačí přejet nad snímačem zleva doprava nebo zprava doleva a přeskočíte na následující nebo poslední skladbu. Dejte ruku nad snímač a pozastavíte hudbu. Pokud to uděláte ještě jednou, hudba opět začne hrát. Snadné ovládání pomocí gest vám vždy umožní řídit hudbu co nejjednodušeji.

 • Vestavěný mikrofon pro funkci hlasitého telefonu

  Vestavěný mikrofon pro funkci hlasitého telefonu

  Díky vestavěnému mikrofonu funguje zařízení také jako hlasitý telefon. Při příchozím hovoru se hudba ztlumí a můžete mluvit přes reproduktor. Můžete zavolat na obchodní schůzku. Nebo zavolat známému z večírku. Ať tak nebo tak, funguje to skvěle.

 • Hlasové výzvy pro zpětnou vazbu

  Hlasové výzvy pro zpětnou vazbu

  K dispozici jsou hlasové výzvy pro různé jazyky. Poskytují okamžitou zpětnou vazbu ohledně úrovně baterie nebo upozornění v případě, že reproduktor není správně připojen k zařízení.

 • Spojení 2 systémů shoqbox jako stereofonních reproduktorů

  Spojení 2 systémů shoqbox jako stereofonních reproduktorů

  Pomocí chytrého snímače můžete spárovat dva systémy SHOQBOX a vytvořit stereofonní systém s levým a pravým kanálem. Jednoduše postavte oba reproduktory vedle a zvenčí přejeďte současně přejeďte rukama nad oběma snímači. Je to dokonalá funkce pro večírek nebo sešlost. Vychutnejte si působivý stereofonní zvuk u hudby, filmů a her.

 • Streamování Bluetooth

  Rozhraní Bluetooth je bezdrátové komunikační rozhraní s krátkým dosahem, které je efektivní a zároveň energeticky úsporné. Tato technologie umožňuje snadné bezdrátové připojení mezi zařízeními s rozhraním Bluetooth, takže můžete snadno přehrávat svoji oblíbenou hudbu z jakýchkoli chytrých telefonů, tabletů nebo dokonce laptopů i iPodu nebo iPhonu v reproduktoru kompatibilním s funkcí Bluetooth.

Zobrazit všechny specifikace
 • Výdrž baterie je dána jejich používáním a nastavením.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat