Přenosný televizor

  Přenosný televizor

  Užijte si přenosnou digitální TV!

  S tímto přenosným televizorem si nyní můžete užít výhody digitálního televizoru, elektronického programového průvodce (EPG) a digitální kvalitu obsahu. Můžete si na něm také prohlížet fotografie, videa DivX a přehrávat hudbu ve formátu MP3/WMA prostřednictvím integrovaného portu USB a slotu pro karty SD. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Přenosný televizor

10, 2" širokoúhlý LCD displej, digitální televize PVD1075/12 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Užijte si přenosnou digitální TV!

s USB a sloty pro kartu SD pro fotografie, hudbu a video

 • Podpora volně vysílaných digitálních televizních a rozhlasových programů DVB-T

  Podpora volně vysílaných digitálních televizních a rozhlasových programů DVB-T

  Rozšiřte své zážitky a zdarma si vychutnejte digitální programy. Technologie DVB-T (Pozemní digitální vysílání) umožňuje příjem volně vysílaných digitálních televizních a rozhlasových programů v Evropě. Signál je zpracováván v digitální formě bez analogových procesů, aby byla zachována jeho nejvyšší kvalita.

 • USB a sloty pro kartu SD pro fotografie, hudbu a videoklipy

  USB a sloty pro kartu SD pro fotografie, hudbu a videoklipy

  Díky kompletní přenositelnosti souborů si můžete užívat pohodlí i zábavy, protože pomocí slotů USB a pro kartu SD budete mít přístup k více skladbám, fotografiím a videoklipům.

 • Vychutnejte si až tři hodiny přehrávání díky vestavěné baterii*

  Vychutnejte si až tři hodiny přehrávání díky vestavěné baterii*

  Tento přehrávač Philips je vybaven kompaktní vestavěnou baterií, která zaručuje dlouhotrvající napájení. Na jedno nabití lze dosáhnout až 3hodinového trvalého potěšení z přehrávání filmů či hudby nebo prohlížení fotografií. Nabíjení je skutečně snadné – stačí připojit napájecí kabel.

 • Přehrává hudbu ve formátu MP3 a WMA

  Přehrává hudbu ve formátu MP3 a WMA
 • Obrazovka Zero Bright Dot™ pro optimální kvalitu obrazovky

  Užijte si obraz v nejvyšší kvalitě bez nepříjemných vadných bodů na LCD obrazovce. LCD displeje mají často nedokonalosti, kterým se v oboru výroby LCD displejů říká vadné (nebo také „mrtvé“) body. Díky striktním postupům při kontrole kvality společnosti Philips, používaným při výrobě našich přenosných přehrávačů DVD, dokážeme vyrábět LCD displeje s nulovou tolerancí vadných bodů. Chcete-li zajistit optimální kvalitu obrazovky, vyberte si přenosné přehrávače DVD s displejem Philips Zero Bright Dot™.

 • Sledujte filmy ve formátu DivX® a MPEG4

  Podpora kodeku DivX zajišťuje, že můžete zobrazit videozáznamy kódované systémem DivX v pohodlí svého obývacího pokoje. Formát médií DivX je technologie pro kompresi videozáznamu založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na média, jako jsou disky CD-R/RW, paměťové karty a disky DVD-video. Disky CD s nahrávkami ve formátu DivX lze přehrávat na některých DVD přehrávačích, DVD rekordérech a systémech domácího kina.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat