Sportovní audio přehrávač

  Sportovní audio přehrávač

  Určen pro poslech v pohybu

  Přehrávač 3GB* PSA610, konstruovaný pro úplnou svobodu pohybu, vám umožní vychutnat si až 1 500 písní při všech oblíbených sportovních okamžicích. Díky konstrukci pohlcující otřesy si svou oblíbenou hudbu vychutnáte i při tom nejintenzivnějším tréninku. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Určen pro poslech v pohybu

 • Vestavěné mluvící stopky

  Vestavěné mluvicí stopky aktivujete pomocí strategicky umístěného tlačítka na horní části přehrávače. Stopky přenášejí uplynulý čas sluchátky. Na svůj přehrávač se nemusíte ani dívat. Pro udržení motivace v každém režimu lze mluvicí stopky používat s hudbou i bez ní.

 • Intuitivní ovládání hudby ,poslepu' pomocí kolébkových čoček

  Užijte si bezproblémový trénink a ovládejte svou hudbu v pohybu pomocí intuitivních kolébkových čoček pro ovládání „poslepu“. Kolébkové čočky jsou konstruovány tak, abyste mohli zůstat v pohybu a plni motivace, a poskytují nenápadný a snadný přístup k řadě funkcí přehrávače, aniž byste museli svůj trénink přerušit. Pro skutečné ovládání „poslepu“ stačí klepnout na vodicí body kolébkových čoček v podobě výstupků, jež umožní pohodlné a přesné ovládání hudby i rádia.

 • Provedení pohlcující nárazy

  Vychutnejte si bezproblémový trénink bez obav, že poškodíte svůj sportovní audio přehrávač. Naše kompaktní přehrávače Sport Audio jsou kulaté z dobrého důvodu a jejich provedení je odolné proti nárazů. Do každého přehrávače se vejde dostatečné množství písní, které vás budou motivovat při pohybu. Vše začíná tvarem a materiálem vnějšího přehrávače a souvisí i s vnitřním provedením krytu miniaturního pevného disku a technologií. Proto vám tyto přehrávače zaručují přehrávání bez výpadků nebo rušení i při tom nejintenzivnějším tréninku.

 • ShockLock pro hudbu bez jakýchkoli otřesů

  Vychutnejte si hudbu bez jakýchkoli otřesů na cestách i při tom nejintenzivnějším tréninku. Nemusíte mít obavy z poškození pevného disku na přehrávači HDD. Jakmile si ke cvičení vyberete oblíbené písničky, stačí stisknout tlačítko ,Hold' na přehrávači HDD a zvolit režim ShockLock. Vámi zvolená hudba se automaticky nahraje do vyrovnávací paměti přehrávače HDD. Od této chvíle bude pevný disk uzamčen v režimu ShockLock, aby byl chráněn před otřesy a vibracemi. Užijte si trénink bez otřesů.

 • Navigace SuperScroll™ pro snadné a rychlé vyhledávání skladeb

  Tlačítka pro vyhledávání s dvojí funkcí umožňují snadné ovládání při procházení rozsáhlých knihoven. Můžete postupně procházet seznam skladeb, nebo na požadovanou stopu přejdete tlačítkem SuperScroll™, které přidržíte.

 • Funkce PlaysForSure* pouze v operačním systému Windows XP

  Díky funkci PlaysForSure, která zajišťuje kompatibilitu s aplikací Windows Media Player 10 a operačním systémem Windows XP, je práce se zařízením GoGear velmi snadná. Aplikace Windows Media Player umožňuje snadnou správu hudby na digitálním audio přehrávači GoGear a automatickou synchronizaci vaší hudební sbírky v počítači. Vychutnejte si také široký výběr při nákupech online. Při výběru obchodu online stačí jen najít logo PlaysForSure. Můžete být naprosto klidní – jakoukoli hudbu zde zakoupenou budete moci na přehrávači GoGear přehrávat.

Zobrazit všechny specifikace
 • 1 GB = 1 miliarda bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.
 • Kapacita paměti vypočítaná pro 4minutové skladby a kódování formátu WMA rychlostí 64 kbps nebo formátu MP3 rychlostí 128 kbps.
 • PlaysForSure, Windows Media a logo Windows jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.
 • Skutečná rychlost přenosu může být různá v závislosti na operačním systému a konfiguraci softwaru.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat