Tablet

  Tablet

  Život. Práce. Hra.

  Tento lehký tablet Philips můžete vzít s sebou, ať jdete kamkoli. Připojení 3G a displej s živými barvami vám poskytne intenzivnější zážitky ze sledování a rychlý procesor zase zajistí stálé připojení, produktivitu i zábavu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Život. Práce. Hra.

Rychlý a lehký, prostě ten pravý pro vás, ať máte namířeno kamkoli

 • Miracast™: pošlete bezdrátově obsah tabletu na televizor

  Pošlete bezdrátově obsah tabletu na televizor pomocí technologie Miracast™. Veškerý obsah obrazovky tabletu lze ihned prohlížet na televizoru. Podívejte se na fotografie, sledujte videa, streamujte z webu YouTube a můžete dokonce bezdrátově hrát mobilní hry na velké obrazovce televizoru.*

 • Zvuk USB s podporovanými doky Philips pro Android

  Vložte tablet do doku Philips pro Android a podporou zvuku USB a můžete přehrávat své oblíbené melodie z tabletu a současně zařízení nabíjet.

 • USB OTG pro připojení periferních zařízení a jednotek USB Flash

  Podpora technologie USB On The Go umožňuje snadné připojení periferních zařízení a jednotek USB Flash, digitálních fotoaparátů a dokonce i myši či klávesnice. Ideální způsob, jak přimět tablet, aby podával ještě větší výkony.

 • Možnosti připojení Bluetooth® slouží k připojení a sdílení

  Můžete připojit bezdrátová zařízení, například myš a klávesnici, a pracovat ještě pohodlněji nebo sdílet fotografie a videa s přáteli.

Zobrazit všechny specifikace

Příslušenství pro tento výrobek

Zobrazit všechna příslušenství
* Doporučená maloobchodní cena
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.
 • Výdrž baterie je dána jejich používáním a nastavením.
 • Výdrž baterie je přibližná a může se měnit v závislosti na podmínkách použití. Optimalizace výdrže baterie lze dosáhnout snížením podsvícení LCD displeje na minimum, připojením sluchátek (nevyužíváním vestavěných reproduktorů), poslechem na střední úrovni hlasitosti a používáním výrobku při pokojové teplotě.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat