Tablet

  Bluetooth

  Tablet

  Život. Práce. Hra.

  Tento lehký tablet Philips můžete mít s sebou, ať jdete kamkoli. Rychlé připojení Wi-Fi, vysokorychlostní čtyřjádrový procesor a poutavý displej s živými barvami vám zajistí stálé připojení, produktivitu i zábavu. Prvotřídní kovová povrchová úprava si nijak nezadá s vaším osobním stylem. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tablet

17, 8cm (7") LCD displej, 8 GB, GPS PI3910B2/58 Najít podobné výrobky

Život. Práce. Hra.

Vybaveno systémem Android™ 4.2 (JellyBean)

 • Vychutnejte si sledování filmů v širokoúhlém formátu 16:9

  Vychutnejte si sledování filmů v širokoúhlém formátu 16:9

  Širokoúhlý poměr stran 16:9 je standardem pro univerzální televizní vysílání i digitální vysílání ve vysokém rozlišení. Přirozený formát poměru stran 16:9 znamená sledování videa bez pruhů nahoře a dole i bez ztráty kvality, ke které dochází při vyvažování, upravující velikost obrazu pro různě veliké obrazovky.

 • Funkce FullSound oživí hudbu z vašeho tabletu

  Funkce FullSound oživí hudbu z vašeho tabletu

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte opravdu pohlcující hudbu bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.

 • Obchod Google Play nabízí přístup k tisícům aplikací a her

  Užijte si skvělé aplikace z obchodu Google Play. Stačí kliknout na ikonu v tabletu pro připojení k obchodu Google Play prostřednictvím Wi-Fi a můžete začít s vyhledáváním aplikací publikovaných důvěryhodnými poskytovateli třetích stran. Stahujte hry, nástroje, e-knihy nebo aplikace, které vám umožní přizpůsobit tablet – to vše zdarma nebo za nepatrnou částku. Přehledné a snadno použitelné rozhraní umožňuje intuitivní procházení aplikacemi, které lze setřídit podle hodnocení, kategorie nebo popularity. Aplikace můžete stahovat přímo do tabletu a okamžitě je začít využívat. Tablet změní život na cestách ve vzrušující výlet.

 • Funkce Bluetooth stereo umožňuje bezdrátový poslech hudby

  Tento tablet podporuje bezdrátové streamování hudby prostřednictvím funkce Bluetooth. Umožní vám vychutnat si oblíbené melodie pomocí tabletu přes stereofonní sluchátka nebo náhlavní soupravu Bluetooth.

Zobrazit všechny specifikace
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.
 • Výdrž baterie je dána jejich používáním a nastavením.
 • Výdrž baterie je přibližná a může se měnit v závislosti na podmínkách použití. Optimalizace výdrže baterie lze dosáhnout snížením podsvícení LCD displeje na minimum, připojením sluchátek (nevyužíváním vestavěných reproduktorů), poslechem na střední úrovni hlasitosti a používáním výrobku při pokojové teplotě.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat