Přenosný DVD přehrávač

  Přenosný DVD přehrávač

  Prvotřídní kvalita obrazu

  Přenosný DVD přehrávač PET944 společnosti Philips umožňuje vychutnání filmů a dalšího na cestách. 22,9cm (9") digitální barevný LCD displej oživuje snímky. Prohlížejte a sdílejte snadno své digitální fotografie. Lehké a kompaktní provedení a až 6hodinové přehrávání.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prvotřídní kvalita obrazu

díky LCD displeji s vysokou hustotou (800 x 480) pixelů

 • Obrazovka otočná o 180 stupňů zvyšující flexibilitu zobrazení

  Obrazovka otočná o 180 stupňů zvyšující flexibilitu zobrazení

  Obrazovka otočná o 180 stupňů poskytuje při sledování filmů a prohlížení fotografií optimální úhel sledování. V případě oslnění obrazovku otočte nebo ji nakloňte nahoru nebo dolů a získejte nejlepší možný úhel sledování.

 • 22,9cm (9") LCD displej s vysokou hustotou (800 x 480 pixelů)

  22,9cm (9") LCD displej s vysokou hustotou (800 x 480 pixelů)

  Barevný LCD displej s vysokým rozlišením (800 x 480 pixelů) oživuje snímky a zobrazuje vaše cenné fotografie, oblíbené filmy a hudbu ve stejně bohatých detailech ‚skutečného života‘ a zářivých barvách, jako vysoce kvalitní výtisk.

 • Síťový adaptér, adaptér do auta a kabel AV součástí balení

  Síťový adaptér, adaptér do auta a kabel AV součástí balení

  Tento přehrávač Philips je pro vaše pohodlí dodáván se síťovým adaptérem, adaptérem do auta a AV kabelem.

 • Zobrazení fotografií a fotografických prezentací

  Zobrazení fotografií a fotografických prezentací

  Díky kompletní přenositelnosti souborů si můžete užívat pohodlí i zábavy při prohlížení digitálních fotografií ve formátu prezentace. Stačí jen vložit do přehrávače disk, paměťovou kartu nebo paměťové zařízení USB a vaše digitální fotografie budou přehrány přímo v zařízení. Nyní si můžete oživit své vzpomínky s rodinou nebo s přáteli, kdykoli chcete!

 • DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD kompatibilní

  DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD kompatibilní

  Přenosný DVD přehrávač Philips je kompatibilní s většinou DVD a CD disků dostupných na trhu. DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD a CD – v DVD přehrávači lze přehrát všechny. DVD+/-R je zkrácený termín označující DVD mechaniku, která pracuje oběma obvyklými DVD formáty. Podobně DVD+/-RW zvládne oba obvyklé typy přepisovatelných disků.

 • Přehrávání hudby na discích MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Přehrávání hudby na discích MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Technologie pro kompresi zvuku umožňuje zmenšit velikost velkých souborů s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. MP3 a WMA patří mezi kompresní formáty, díky kterým si vychutnáte svět digitální hudby na svém přehrávači Philips. Stáhněte si skladby ve formátu MP3 nebo WMA z autorizovaných zdrojů hudby na síti Internet nebo si vytvořte své vlastní ripováním hudebních CD a přeneste je do svého zařízení.

 • Slot pro paměťové karty SD/SDHC pro přehrávání hudby, fotografií a videa

  Slot pro paměťové karty SD/SDHC pro přehrávání hudby, fotografií a videa

  Prohlížejte a sdílejte své videoklipy, fotografie a hudbu, a to snadno a okamžitě. Pro vaše dokonalé pohodlí je tento přehrávač Philips vybaven vestavěným slotem na paměťové karty SD/SDHC. Jednoduše vložte paměťovou kartu do slotu, který naleznete na boční straně přehrávače, získejte tak rychlý přístup k multimediálním souborům uloženým na kartě a vychutnejte si kdekoli oblíbenou hudbu, fotografie a filmy.

 • Elegantní držák do auta pro snadné použití

  Elegantní držák do auta pro snadné použití

  Co takhle vzít si s sebou z domova na cesty přenosný přehrávač DVD a užít si zábavu při cestování? Jedinečný systém držáku do auta zajišťuje snadnost použití a disponuje rychlosnímatelným raménkem, které napomáhá snadnému vyjmutí nepoužívaného přehrávače. Přenosný přehrávač DVD můžete mít u sebe, v autě zůstane pouze držák.

 • Vychutnejte si až 6 hodin nepřetržitého přehrávání*

  Vychutnejte si až 6 hodin nepřetržitého přehrávání*

  Tento přehrávač Philips je vybaven kompaktní vestavěnou baterií, která zaručuje dlouhotrvající napájení. Na jedno nabití lze dosáhnout až 6hodinového trvalého potěšení z přehrávání filmů či hudby nebo prohlížení fotografií. Nabíjení je skutečně snadné – stačí připojit napájecí kabel.

 • Prohlížení obrázků JPEG z obrazového disku

  Prohlížení obrázků JPEG z obrazového disku

  Přehrávejte obrázky JPEG, které jsou uloženy na disku. Oživte s rodinou a přáteli oblíbené okamžiky kdykoli chcete.

 • Přímé zobrazování fotografií z paměťových karet a disků DVD a CD

  Přímé zobrazování fotografií z paměťových karet a disků DVD a CD

  Uložte své oblíbené fotografie na disky CD a DVD, paměťové karty nebo paměťové zařízení USB a přehrávejte je ve formátu prezentace v přehrávači Philips. Díky kompletní přenositelnosti souborů si můžete užívat pohodlí i zábavy při prohlížení digitálních fotografií. Stačí jen vložit do přehrávače disk, paměťovou kartu nebo paměťové zařízení USB a vaše digitální fotografie budou přehrány přímo v zařízení. Nyní si můžete oživit své vzpomínky s rodinou nebo s přáteli, kdykoli chcete!

 • Certifikát DivX pro vylepšené přehrávání videí DivX

  Certifikát DivX pro vylepšené přehrávání videí DivX

  Podpora kodeku DivX® zajišťuje, že můžete zobrazit videozáznamy kódované systémem DivX®. Formát médií DivX je technologie pro kompresi videozáznamu založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na média, jako jsou disky CD-R/RW a zapisovatelné disky DVD.

Zobrazit všechny specifikace
 • DivX, DivX Certified a související loga jsou ochranné známky společnosti DivXNetworks, Inc. a používají se za poskytnutí licence.
 • Windows Media a logo Windows jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.
 • Výdrž baterie je dána jejich používáním a nastavením.
 • Výdrž baterie je přibližná a může se měnit v závislosti na podmínkách použití. Optimalizace výdrže baterie lze dosáhnout snížením podsvícení LCD displeje na minimum, připojením sluchátek (nevyužíváním vestavěných reproduktorů), poslechem na střední úrovni hlasitosti a používáním výrobku při pokojové teplotě.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat