Přenosný DVD přehrávač

  DVD playback

  Přenosný DVD přehrávač

  Filmy na discích DVD na cestách

  Posaďte se, uvolněte se a ponořte se do děje filmů na cestách se 17,8cm (7") LCD displejem PET706 TFT. Vychutnejte si oblíbené filmy na DVD, užijte si disky MP3-CD a hudební disky CD nebo si přehrajte fotografie ve formátu JPEG – kdykoli a kdekoli.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Filmy na discích DVD na cestách

 • Sdílejte soubory s obrázky JPEG s obrazovými disky CD

  Sdílejte soubory s obrázky JPEG s obrazovými disky CD

  Schopnost přehrávání většiny formátů poskytuje maximální kompatibilitu disků a požitek z obrázků na cestách.

 • 17,8cm (7") barevný TFT LCD displej pro velmi kvalitní zobrazení

  17,8cm (7") barevný TFT LCD displej pro velmi kvalitní zobrazení

  Barevný LCD displej s vysokým rozlišením oživuje snímky a zobrazuje vaše cenné fotografie, oblíbené filmy a hudbu ve stejně bohatých detailech ‚skutečného života‘ a zářivých barvách, jako vysoce kvalitní výtisk.

 • Vychutnejte si sledování filmů v širokoúhlém formátu 16:9

  Vychutnejte si sledování filmů v širokoúhlém formátu 16:9

  Prohlížejte si a sdílejte své filmy a digitální fotografie s rodinou a s přáteli. Širokoúhlý poměr stran 16:9 je standardem pro univerzální televizní vysílání i digitální vysílání ve vysokém rozlišení. Přirozený formát poměru stran 16:9 znamená sledování videa bez pruhů nahoře a dole i bez ztráty kvality, ke které dochází při vyvažování, upravující velikost obrazu pro různě veliké obrazovky.

 • Vestavěné kvalitní stereofonní reproduktory

  Vestavěné kvalitní stereofonní reproduktory

  Stereofonní reproduktory poskytují kvalitní zvuk a dávají vám při poslechu opravdovou volnost. Užívejte si svou hudbu kdykoli, kdekoli, s vestavěnými stereofonními reproduktory, díky nimž se můžete bez problémů zaposlouchat do oblíbené hudby jednoduchým odpojením sluchátek.

 • Až 2 hodiny přehrávání filmů s akumulátorem*

  Až 2 hodiny přehrávání filmů s akumulátorem*

  Tento přehrávač Philips je vybaven kompaktní vestavěnou baterií, která zaručuje dlouhotrvající napájení. Na jedno nabití lze dosáhnout až 2hodinového trvalého potěšení z přehrávání filmů či hudby nebo prohlížení fotografií. Nabíjení je skutečně snadné – stačí připojit napájecí kabel.

 • Sdílejte zábavu pomocí duálních konektorů pro sluchátka

  Sdílejte zábavu pomocí duálních konektorů pro sluchátka

  Dva konektory pro sluchátka jsou součástí balení, abyste mohli sdílet zážitek z „osobního“ poslechu. Uchopte dvojici sluchátek, přiviňte se k příteli nebo milované osobě a zdvojnásobte zábavu!

 • Adaptér do auta a tenký dálkový ovl.

  Tento přenosný DVD přehrávač je dodáván s adaptérem napájení do auta a tenkým dálkovým ovladačem. Zasuňte auto adaptér do zásuvky pro zapalovač a napájejte přehrávač na cestách. Při sledování filmu nebo hraní her se tedy nemusíte obávat o vybití akumulátoru. Dálkový ovladač o velikosti kreditní karty je ideální na cesty, neboť zabere jen velmi málo místa a lze jej snadno uložit.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat