Reproduktorový systém

  Reproduktorový systém

  Dokonalá zvuková věž

  Večírek jako v klubu s výkonem 1 000 W a dunivými basy zdůrazněnými technologií NX Bass. Spusťte hudbu bezdrátově ze zařízení kompatibilních s Bluetooth, z disku MP3-CD, pomocí připojení USB a z dalších zařízení s audio vstupem. Zobrazit všechny výhody

  Doporučená maloobchodní cena: 13 499 Kč

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Reproduktorový systém

1 000 W, NX NTX400/12 Najít podobné výrobky

Dokonalá zvuková věž

 • 260 tisíc diod LED pro skvělou atmosféru párty

  260 tisíc diod LED pro skvělou atmosféru párty

  Vytvořte dokonalou atmosféru, prostředí a dodejte nadšení jakékoli párty: postarají se o to tisíce barevných světel, která se mihotají, blikají a svítí podle hudby. Barvy světel lze snadno zvolit tak, aby vyhovovaly vašemu tématu –nebo si můžete vybrat jednu z mnoha předvoleb dostupných v systému. Zapnutím tlačítka basů NX světelné představení ještě zintenzivníte.

 • Tlačítko basů NX pro okamžité zlepšení zvuku a světelných efektů

  Tlačítko basů NX pro okamžité zlepšení zvuku a světelných efektů

  Tlačítko NX je dostupné v celé řadě výrobků, dočasně zesiluje basy a hlasitost do extrému. Stiskněte tlačítko basů NX a okamžitě vylepšete zvuk, rozjeďte světelné efekty a nechte si protřást kosti pořádnými basy ze subwooferů.

 • Streamování hudby pomocí Bluetooth®

  Streamování hudby pomocí Bluetooth®

  Máte-li v chytrém telefonu, tabletu nebo počítači schovánu velkou hudební sbírku, streamujte ji do systému NITRO prostřednictvím digitálního bezdrátového streamování hudby Bluetooth® a získejte neuvěřitelný zvuk. Výkonný zvuk je málokdy takhle snadný nebo pohodlný.

 • Zkopírujte si hudbu z disků CD na zařízení USB

  Zkopírujte si hudbu z disků CD na zařízení USB
 • Celkový výstupní výkon 1000 W RMS

  RMS neboli Root Mean Square je typickým způsobem měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který je měřen ve wattech. Celkový zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané reproduktoru a na jeho citlivosti. Zesilovače jsou v zásadě omezeny množstvím elektrické energie, které mohou zesílit, a reproduktory množstvím elektrické energie, které mohou převést na zvuk, aniž by došlo ke zkreslení audiosignálu. Čím vyšší je příkon, tím lepší je zvuk z reproduktoru.

 • Párování se zařízením NFC pomocí jediného dotyku

  Jednoduché párování s libovolným zařízením NFC. Pryč je komplikované párování bezdrátových sluchátek. Naše nová technologie NFC je vstřícná pro uživatele a snadno použitelná, díky jednodotykovému párování s libovolným chytrým zařízením NFC.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat