Bezdrátový Hi-Fi mikrosystém

  Bezdrátový Hi-Fi mikrosystém

  Zpřístupněte svou hudbu

  Užijte si hudbu po svém - s originálním a výkonným zvukem! Se 160GB zařízením MCi500H „vše v jednom“ si vychutnáte přehrávání z pevného disku, přenášení hudby z počítače, přehrávání z USB zařízení díky připojení plug and play nebo nekonečné možnosti internetového rádia. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Bezdrátový Hi-Fi mikrosystém

160 GB/2000 CD, Internetové rádio zdarma, 2 x 50 W MCI500H/12 Najít podobné výrobky

Zpřístupněte svou hudbu

Vychutnejte si veškerou svou hudbu na jediném systému – bezdrátově

 • Alfanumerické vyhledávání pomocí dálkového ovladače

  Alfanumerické vyhledávání pomocí dálkového ovladače

  Funkce alfanumerického vyhledávání na klávesnici dálkového ovladače umožňuje okamžitě najít oblíbeného interpreta, stopu nebo album. Stačí na dálkovém ovladači stisknout tlačítko ‚Search‘ (Hledat) a poté napsat několik prvních písmen nebo číslic názvu požadované stopy nebo alba či jména interpreta. Výsledkem akce je záznam, který nejpřesněji odpovídá zadání. Není třeba ztrácet čas postupným procházením celé sbírky hudby nebo seznamu stop.

 • Systém je rozšiřitelný přidáním až 5 Wi-Fi stanic

  Systém je rozšiřitelný přidáním až 5 Wi-Fi stanic

  Naplňte každý pokoj ve vašem domě hudbou. Již žádné potíže s dráty a kabely a konečně žádné hádky s ostatními členy rodiny ohledně výběru hudby. Můžete nejen ukládat a přehrávat hudbu z bezdrátového hudebního centra Streamium, ale též můžete přenášet jednu stopu – nebo různé stopy – do až 5 stanic Streamium v domácnosti. Díky vestavěným inovativním funkcím, typu Můj pokoj, Moje hudba a Vysílání hudby je to snadné. Osvoboďte svou hudbu a užijte si ji kdekoli v domácnosti.

 • 2 x 50 W RMS; Hi-Fi zvuk s digitálním zesilovačem třídy „D“

  2 x 50 W RMS; Hi-Fi zvuk s digitálním zesilovačem třídy „D“

  Naplňte místnost oblíbenou hudbou díky hudebnímu výkonu 2 x 50 W a digitálnímu zesilovači třídy „D“. Zesilovač převádí analogový signál na digitální, který poté zesiluje. Tento signál je pak veden do demodulačního filtru na koncový výstup. Zesílený digitální výstup poskytuje veškeré výhody digitálního zvuku, včetně zvýšené zvukové kvality. Kromě toho má také zesilovač více než 90% účinnost ve srovnání s tradičními zesilovači třídy AB. Díky tomu má digitální zesilovač velmi malé rozměry a nízký ztrátový výkon.

 • Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní se zobrazením obalů alb

  Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní se zobrazením obalů alb

  Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní přehrávače GoGear využívá pokročilou technologii navigace. Nejenže pomáhá zajišťovat rychlou a bezproblémovou navigaci, ale také příjemný multimediální zážitek, který lze zvládnout během chvilky. Inteligentní funkce jako Obal alba – která zobrazí obal alba zabudovaný v hudebních souborech – zajišťují bohatší zážitek jako za starých dobrých časů, kdy jste si při poslechu hudby prohlíželi obal CD nebo LP.

 • 160GB pevný disk umožňuje uložení až 2000 CD

  160GB pevný disk umožňuje uložení až 2000 CD

  160GB pevný disk poskytuje velmi velkou kapacitu pro ukládání souborů s digitální hudbou a snadno pojme až 2000 hudebních CD disků. Úspora místa, inteligentní správa hudební sbírky a snadný přístup – vše na jednom místě.

 • Tisíce internetových rozhlasových stanic zdarma

  Tisíce internetových rozhlasových stanic zdarma

  Zařízení Streamium přináší tisíce internetových rozhlasových stanic zdarma. Nyní můžete mít přehled o veškeré hudbě po celém světě. Připojte přehrávač Streamium k Internetu a poslouchejte své oblíbené programy online pomocí audiosystému, aniž byste museli zapínat počítač.

 • Procházejte svou kolekci podle alba, interpreta, žánru nebo skladeb

  Nahrajte svou sbírku hudby na vestavěný pevný disk bezdrátového Hi-Fi mikrosystému Streamium nebo počítače a vychutnejte si každou skladbu, a to kdykoli. Systém k hudbě přistupuje pomocí aplikace Windows Media Player (WMP) prostřednictvím vestavěného serveru UPnP. Poté můžete systém snadno používat k procházení veškerého hudebního obsahu podle alba, interpreta, žánru nebo stopy.

 • Hi-Fi kuželové výškové reproduktory a 13,3cm (5,25") basové reproduktory

  Bezdrátový Hi-Fi mikrosystém Streamium využívá špičkové reproduktory. 1" kuželový výškový reproduktor je vyroben z čistého hedvábí a přenese každý hudební detail a odstín, přičemž nezní tvrdě nebo nápadně. Podobně dokonalý 5,25" středopásmový basový reproduktor se skládá z optimalizovaného papírového kužele, který při zachování vynikajícího chování při přechodu a velmi ploché frekvenční charakteristiky do frekvence 4 kHz nabízí výhodu lehkosti a tuhosti. Výsledkem jsou mimořádně přirozené a čisté vokály a silné a dynamické basy.

 • Přetažení hudby z PC

  Pomocí softwaru pro bezdrátovou správu audio zařízení Philips WADM (součástí balení) můžete snadno a rychle kopírovat pomocí technologie přetažení sbírku hudby uloženou v počítači na pevný disk centra Streamium. Nyní si můžete vychutnat svou sbírku hudby bez zapínání počítače.

 • Přehrávání a konverze kompaktních disků s automatickým vyhledáváním informací o skladbách v databázi Gracenote

  Jakmile vložíte do bezdrátového hudebního centra Streamium CD disk, online databáze Gracenote automaticky vyhledá informace o albu, interpretovi a stopě. Gracenote představuje průmyslový standard v technologii rozpoznávání hudby a poskytování souvisejícího obsahu, takže není třeba zadávat informace o skladbě ručně. Gracenote usnadňuje třídění hudby podle interpreta, alba, žánru nebo názvu skladby. Během přehrávání CD disku převede zařízení Streamium hudbu do formátu MP3 a uloží ji na zabudovaný pevný disk.

 • Přímé přehrávání z paměťového zařízení USB

  Vyberete-li v zařízení Streamium režim USB Direct, získáte okamžitý přístup k hudbě uložené v přenosnému hudebnímu přehrávači USB a můžete jej přehrát pomocí centra nebo stanic Streamium. Režim USB Direct umožňuje přehrávání hudebních souborů ve formátu MP3, AAC a WMA ze zařízení USB, takže svoji přenosnou hudbu můžete přehrávat doma a ve skvělé kvalitě.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat