Fidelio

Philips Fidelio

Sluchátka s konektorem Lightning

  Philips Fidelio

  Sluchátka s konektorem Lightning

  Zvuk s vysokým rozlišením

  Sluchátka M2L přinášejí díky konektoru Lightning a vestavěným DAC typický zvuk Fidelio s vysokým rozlišením přímo do vašeho zařízení iOS, bez zkreslení nebo přeslechů. Vychutnejte si čistý detailní zvuk kdekoli, stylově. Zobrazit všechny výhody

  Doporučená maloobchodní cena: 7 599 Kč

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Sluchátka s konektorem Lightning

40mm reproduktory / uzavřená, Na uši, Luxusní náušníky z paměťové pěny, Plochá skládací M2L/00 Najít podobné výrobky

Zvuk s vysokým rozlišením

 • Konektor Lightning™ optimalizovaný pro zařízení iOS

  Konektor Lightning™ optimalizovaný pro zařízení iOS

  Sluchátka Philips Fidelio M2L jsou vybavena konektorem Lightning™, který je přímo zásobuje čistým digitálním signálem. Digitální signál pomáhá eliminovat přeslechy a zlepšuje oddělení stereo kanálů.

 • Užijte si zvuk s nejvyšší kvalitou v zařízeních iOS

  Užijte si zvuk s nejvyšší kvalitou v zařízeních iOS

  Se sluchátky Philips Fidelio M2L si můžete vychutnat zvuk s nejvyšší kvalitou 24 bitů, 48 kHz, streamovaný ze zařízení iOS prostřednictvím konektoru Lightning. Model M2L zajišťuje špičkový zážitek z poslechu a odhalí každý detail skladby přesně tak, jak to její autor zamýšlel.

 • Integrovaný převodník DAC a zesilovač pro hudbu s nejvyšší kvalitou kdekoli

  Integrovaný převodník DAC a zesilovač pro hudbu s nejvyšší kvalitou kdekoli

  Digitálně-analogový (DAC) převodník integrovaný do sluchátek Philips Fidelio M2L vám poskytuje svobodu a mobilitu, abyste si mohli vychutnat hudbu s nejvyšší kvalitou kdykoli a kdekoli. Když jste na cestách, nemusíte se již obtěžovat nošením žádného dalšího vybavení.

 • Optimalizované 40mm neodymové reproduktory pro čistý autentický zvuk

  Optimalizované 40mm neodymové reproduktory pro čistý autentický zvuk

  Každý měnič reproduktoru je před spárováním pečlivě vybrán, vyladěn a testován, aby byl zaručen nejvyváženější přirozený zvuk. 40 mm měniče díky vysoce výkonným neodymovým magnetům poskytují zvuk s vysokým rozlišením v širokém dynamickém rozsahu a reprodukují i ty nejjemnější detaily.

 • Akustické těsnění pro detailní zvuk a ochranu před hlukem

  Akustické těsnění pro detailní zvuk a ochranu před hlukem

  Sluchátka Fidelio jsou vybavena akustickým těsněním – speciálně navrženým blokovacím páskem, který je vestavěn do vnitřní komory, kde zamezuje zbytečnému úniku zvuku a zachovává zvukové detaily. Kromě vynikajících rozšířených basů se můžete nechat pohltit také těmi nejmenšími detaily své oblíbené hudby, to vše bez rušení okolním hlukem.

 • Bass Reflex System poskytuje čisté, dynamické a vyvážené basy

  Bass Reflex System poskytuje čisté, dynamické a vyvážené basy

  Akusticky uzavřená konstrukce sluchátek je vybavená technologií Bass Reflex System, jejíž základ tvoří náušníky se strategicky umístěnými průduchy. Ty regulují tlak zvuku ve vnitřní komoře a zajišťují membráně řízené prostředí pro optimální akustickou odezvu. V kombinaci s akustickým těsněním tak izoluje každý přirozený zvukový detail a poskytuje přesné a dynamické basy bez zhoršení čistoty zvuku.

 • Kmitočtová charakteristika vyladěná pro požadavky náročných posluchačů

  Kmitočtová charakteristika vyladěná pro požadavky náročných posluchačů

  Byl proveden rozsáhlý průzkum mezi náročnými milovníky hudby, aby se zjistily jejich poslechové preference – například jaké optimální vyvážení zvukových vlastnosti upřednostňují. Naši odborníci na akustiku pak sluchátka Fidelio M2L vyladili tak, že brali v úvahu všechny drobné detaily, které ovlivňují, jak posluchači rozpoznávají zvuk, například jak ucho odráží zvuk a v reakci na to rezonuje. Díky tomu jsou sluchátka M2L zkonstruována tak, aby reprodukovala zvuk, který je co nejvěrnější originální nahrávce – včetně současných stylů nahrávání.

 • Luxusních náušníky z paměťové pěny vám ergonomicky padnou

  Luxusních náušníky z paměťové pěny vám ergonomicky padnou

  Materiály použité při výrobě sluchátek Fidelio M2L byly pečlivě vybrány tak, aby zajistily dlouhodobé pohodlí při nošení a zvýšení zvukového výkonu. Polstrování z paměťové pěny obsahuje prodyšné materiály, které rozptylují tlak a nahromaděné teplo, takže při používání sluchátek Fidelio M2L zažijete nejen výjimečný zvuk, ale také pohodlí.

 • Hliník a jemná prošívaná kůže pro prémiovou kvalitu na pohled i na dotek

  Hliník a jemná prošívaná kůže pro prémiovou kvalitu na pohled i na dotek
 • Pouzdro z umělého semiše poskytuje sluchátkům stylovou ochranu

  Pouzdro z umělého semiše poskytuje sluchátkům stylovou ochranu
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat