Bezdrátové domácí monitorovací zařízení

  Bezdrátové domácí monitorovací zařízení

  Sledujte svůj domov z chytrého telefonu

  Bezdrátový domácí monitor Philips InSight vám umožňuje sledovat vaši domácnost, když zrovna nejste doma. Nastavení je snadné. Zažijte pohodu díky okamžitému monitoringu z mobilního zařízení. Jakmile zařízení detekuje pohyb nebo hluk, okamžitě vás na to upozorní. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrátové domácí monitorovací zařízení

Sledujte svůj domov z chytrého telefonu

Zažijte pohodu

 • S podporou Wi-Fi pro umístění kdekoli v domě

  S podporou Wi-Fi pro umístění kdekoli v domě

  Bezdrátový domácí monitor In.Sight podporuje funkci Wi-Fi. Využívá domácí bezdrátovou síť a přenáší živý obraz a zvuk do vašeho chytrého telefonu nebo tabletu. Domácí monitor, který můžete postavit, kdekoli chcete.

 • Okamžité sledování z chytrého telefonu nebo tabletu

  Okamžité sledování z chytrého telefonu nebo tabletu

  Po nastavení bezdrátového domácího monitoru In.Sight v místní síti můžete mít ihned přístup k přenosu videa ze svého chytrého telefonu nebo tabletu kdekoli na světě prostřednictvím sítě Edge, 3G a bezdrátových sítí. Své video můžete sledovat kdekoli a jakkoli.

 • Aplikace pro systém Android umožňuje pohodlný provoz

  Aplikace pro systém Android umožňuje pohodlný provoz

  Bezdrátový domácí monitor Philips InSight je špičkový aplikační bezdrátový videomonitor, který vám umožní vidět a slyšet z libovolného místa na světě, co se děje u vás doma. Speciální aplikaci InSight, která je zcela zdarma, lze stáhnout z obchodu App Store přímo do chytrého telefonu nebo tabletu.

 • Rychlé a snadné nastavení prostřednictvím kódu QR

  Rychlé a snadné nastavení prostřednictvím kódu QR

  Rychlé a snadné nastavení umožňuje spárovat bezdrátový domácí monitor InSight s chytrým telefonem nebo tabletem. Aplikaci InSight aktivujete umístěním kódu QR před objektiv monitoru. Monitor je připraven k použití, jakmile se kontrolka rozsvítí zeleně.

 • sledujte až 16 monitorů pomocí jedné aplikace v chytrém telefonu

  sledujte až 16 monitorů pomocí jedné aplikace v chytrém telefonu

  Pomocí jediné aplikace můžete sledovat až 16 bezdrátových domácích monitorů Philips InSight. Umístěte tolik monitorů, kolik chcete, a kamkoli chcete.

 • Magnetická základna pro snadnou úpravu směru sledování

  Magnetická základna pro snadnou úpravu směru sledování

  Bezdrátový domácí monitor Philips InSight má magnetickou základnu, která podpírá monitor a umožňuje vám otočit a nastavit monitor do libovolného úhlu.

 • Zvláštní držák na zeď pro co nejlepší umístění

  Zvláštní držák na zeď pro co nejlepší umístění

  Bezdrátový domácí monitor In.Sight se dodává s držákem pro montáž na stěnu. Použijte jej ke snadné montáži monitoru na jakoukoli stěnu nebo strop. Samotná základna je výkyvná a otáčí se, polohu bezdrátového domácího monitoru In.Sight tedy můžete upravit i po montáži.

 • Šifrované přímé síťové připojení pro zabezpečené připojení

  Šifrované přímé síťové připojení pro zabezpečené připojení

  Bezdrátový domácí monitor Philips In.Sight využívá vysoce zabezpečené šifrování, aby vám stále poskytoval soukromí. Při každém připojení využívá bezdrátový domácí monitor In.Sight jedinečný šifrovací klíč.

 • Vestavěná detekce hluku a pohybu

  Vestavěná detekce hluku a pohybu

  Nelze předvídat, kdy se co stane. Bezdrátový domácí monitor InSight je na stráži vybaven detekcí hluku a pohybu s možností úprav. Budete upozorněni vždy, když je detekován hluk nebo pohyb.

 • Výstraha na telefon při detekci hluku nebo pohybu

  Výstraha na telefon při detekci hluku nebo pohybu

  Jakmile monitor zachytí pohyb nebo hluk, obdržíte automaticky výstražnou zprávu na váš chytrý telefon nebo tablet.

 • Záznamy se odesílají na váš osobní účet Dropbox

  Záznamy se odesílají na váš osobní účet Dropbox

  Monitor automaticky zaznamená události spuštěné hlukem nebo pohybem. Kromě toho můžete zaznamenávat události nebo dokonce pořizovat snímky ručně. Záznamy jsou pak odeslány na váš soukromý účet Dropbox.

Zobrazit všechny specifikace
 • Sledování živého obrazu v domácí síti Wi-Fi pomocí bezdrátového domácího monitoru In.Sight je bezplatné a neomezené. Sledování živého obrazu na dálku (prostřednictvím externí sítě Wi-Fi nebo sítě 3G) je pro neomezený počet relací rovněž bezplatné, délka jedné relace je však omezena na 5 minut.
 • Delší dálkové sledování a další prémiové funkce jsou k dispozici v rámci zakoupené aplikace. Tyto podmínky se mohou změnit.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat