Systém domácího kina s DVD/SACD

  Systém domácího kina s DVD/SACD

  Mimořádný filmový zážitek

  Tento systém domácí zábavy vyrobený s uměleckou zručností a přesností slibuje nepřekonatelný zážitek při sledování a poslechu. Díky bezdrátovému provedení a možnosti připevnění na zeď splyne aerodynamický design, jenž se hodí ke každému plochému televizoru, s vaším interiérem.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Mimořádný filmový zážitek

s vynikající kvalitou zvuku

 • Výstup HDMI pro digitální video s vysokým rozlišením a digitální zvuk

  Výstup HDMI pro digitální video s vysokým rozlišením a digitální zvuk

  Rozhraní HDMI je přímé digitální připojení, které přenáší digitální video s vysokým rozlišením a digitální vícekanálový zvuk. Vypuštěním převodu na analogové signály je zajištěn dokonalý obraz a zvuk. Rozhraní HDMI je plně zpětně kompatibilní s formátem DVI.

 • Bezdrátové zadní reproduktory omezují množství kabelů v místnosti

  Bezdrátové zadní reproduktory omezují množství kabelů v místnosti

  Bezdrátové zadní reproduktory umožňují pružně měnit umístění reproduktorů. Použitá technologie s vysokou odolností proti rušení zajišťuje plně prostorový zvuk bez nevzhledných kabelových propojení.

 • Neodymiové pásové výškové reproduktory pro křišťálově čistý zvuk

  Neodymiové pásové výškové reproduktory pro křišťálově čistý zvuk

  Užijte si nevídané, přirozené a křišťálově čisté kvality zvuku s všesměrovým pásovým výškovým reproduktorem s neodymovým magnetem. Dipóly, které vyzařují zvuky vysoké frekvence v celém rozsahu 360°, reprodukují velmi široké zvukové spektrum poskytující čisté a vysoce intenzivní detaily ve vyšších tónech. To dále zvyšuje prostorový zážitek u vícekanálového systému a je zvláště patrné při poslechu Super Audio CD s jedinečnou kvalitou zvuku.

 • Vícekanálové SACD pro maximální zážitek z hudby

  Vícekanálové SACD pro maximální zážitek z hudby

  Příprava pro vícekanálový formát SACD. Tento hudební formát nové generace poskytuje výjimečně vysokou kvalitu reprodukce zvuku, prostorový vícekanálový zvuk 5.1 a plnou zpětnou i dopřednou kompatibilitu s formátem CD.

 • Tenké a flexibilní provedení s možností připevnění na zeď

  Tenké a flexibilní provedení s možností připevnění na zeď
 • Velmi tenké ploché reproduktory jako doplněk vašeho domova

  Velmi tenké ploché reproduktory jako doplněk vašeho domova
 • Dolby Digital EX s prostorovým filmovým zvukem 6.1

  Dekódování Dolby Digital EX představuje novou technologii, která přidává další detaily prostorového zvuku a umožňuje dosažení ještě dokonalejšího prostorového vjemu ve srovnání s již tak téměř dokonalým poslechem ve formátu Dolby Digital 5.1. Přidaný kanál prostorového zvuku vytváří ještě emotivnější dojem prostorového zvuku, který vás obklopí.

 • Převzorkování videa pro lepší rozlišení až 1080i

  Technologie zvýšení rozlišení videa umožňuje zvýšit rozlišení videosignálů typu SD (Standard Definition např. DVD) na typ HD (High Definition) a zobrazit tak ostrý, věrnější obraz s více detaily. Výsledný výstupní videosignál s vysokým rozlišením (HD) lze zobrazit na zařízení typu HD prostřednictvím rozhraní HDMI (High-Definition Multimedia Interface).

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat