Domácí kino 5.1

    Domácí kino 5.1

    Posedlost zvukem

    Začněte si díky domácímu kinu Philips vychutnávat jedinečné filmové zážitky z kteréhokoli místa v pokoji. Reproduktory vyzařující zvuk do 360 stupňů jsou vybaveny vinutím na přední a obou bočních stranách, aby rovnoměrně přenášely zvuk do celého pokoje jako v kinosále. Zobrazit všechny výhody

  • Posedlost zvukem

    Play Pause
    You need Flash to see video.
    Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Posedlost zvukem

Prostorový zvuk ze všech úhlů k nerozeznání od kina

  • 360stupňový zvuk naplňuje zvukem pokoj ze všech úhlů

    360stupňový zvuk naplňuje zvukem pokoj ze všech úhlů

    Systém 360Sound se nesmírně liší od běžných domácích kin 5.1: má jedinečný design se třemi vinutími v každém satelitním reproduktoru – předním a dvou postranních, které jsou nakloněny v úhlu zajišťujícím projekci pohlcujícího zvuku kolem vás. Kromě principu dipólů využívá společnost Philips vlastní algoritmus pro další zdůraznění obklopujícího zvukového efektu. Systém 360Sound je tvořen prvotřídními akustickými komponenty, například kuželovými výškovými reproduktory s měkkou membránou, neodymovými magnety a digitálními zesilovači třídy D, a přináší výjimečný zvuk ze všech úhlů pro skutečný zážitek jako v kině, přímo u vás doma.

  • Full HD Blu-ray 3D pro opravdu pohlcující zážitek z 3D filmů

    Full HD Blu-ray 3D pro opravdu pohlcující zážitek z 3D filmů

    Nechte se uchvátit 3D filmy ve vlastním obývacím pokoji na televizoru Full HD 3D. Technologie Active 3D využívá nejnovější generaci rychle přepínaného zobrazení a dosahuje skutečně realistické hloubky v plném vysokém rozlišení 1080 x 1920. Plného zážitku ze sledování ve 3D ve vysokém rozlišení ve svém domácím kině dosáhnete tak, že se na obraz budete dívat speciálními brýlemi. Brýle synchronizují otevírání a zavírání levé a pravé čočky brýlí s měnícími se obrazy. Široký výběr z obsahu vysoké kvality vám poskytnou prémiové 3D filmové tituly na Blu-ray discích. Blu-ray také zajišťuje prostorový zvuk mimořádné kvality; zvukový zážitek, který se nedá rozlišit od reality.

  • Automatická kalibrace slouží k synchronizaci reproduktorů a zajištění dokonalé akustiky

    Automatická kalibrace slouží k synchronizaci reproduktorů a zajištění dokonalé akustiky

    Nastavení vašeho nového domácího kina Philips na optimální zvuk je nyní hračka. Stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovladači. Spustí se inteligentní, předem nahraný software pro kalibraci zvuku, který vysílá testovací signály do reproduktorů. Tyto signály jsou zpětně zachyceny a analyzovány mikrofonem s automatickou kalibrací a jsou provedeny potřebné úpravy nastavení, přičemž jsou brány v úvahu vzdálenosti mezi reproduktory a poslechovými místy, hlasitost a zpoždění odezvy pro audio signály z jednotlivých reproduktorů. Za 60 sekund je zvuk v místnosti dokonalejší a optimalizovaný.

  • Technologie Dolby TrueHD a DTS-HD pro vysoce věrný prostorový zvuk

    Technologie Dolby TrueHD a DTS-HD pro vysoce věrný prostorový zvuk

    Standardy Dolby TrueHD a DTS-HD Advanced Digital Out poskytují nejlepší zvuk z Blu-ray disků. Reprodukovaný zvuk je téměř nerozlišitelný od studiového masteru, takže slyšíte to, co jste podle tvůrců slyšet měli. Standardy DTS-HD Advanced Digital Out a Dolby TrueHD dovršují zážitek z poslechu hudby HD.

  • Vestavěné WiFi s Net TV pro přehrávání médií a videa na vyžádání

    Vestavěné WiFi s Net TV pro přehrávání médií a videa na vyžádání

    Díky vestavěné podpoře WiFi můžete jednoduše připojit domácí kino přímo k domácí síti a vyzkoušet si bohatou nabídku online služeb na Net TV v libovolné chvíli. Na obrazovce Net TV si vychutnejte některé z nejlepších webových stránek nabízejících filmy, obrázky, zábavné informace a další online obsah, šité na míru obrazovce televizoru. Kromě toho si můžete zapůjčit nebo zakoupit filmy v kvalitě SD a HD, TV pořady a hudbu přímo ze své pohovky během několika málo minut prostřednictvím služeb Video na vyžádání Net TV.

  • Součástí balení je dok pro pohodlné přehrávání z iPodu/iPhonu

    Součástí balení je dok pro pohodlné přehrávání z iPodu/iPhonu

    Použijte dokovací stanici pro iPod a iPhone a vychutnejte si hudbu ze svého iPodu nebo iPhonu prostřednictvím systému domácího kina.

  • Hladce spolupracuje s funkcí více zobrazení v televizoru Philips Cinema 21:9

    Hladce spolupracuje s funkcí více zobrazení v televizoru Philips Cinema 21:9

    Hladce spolupracuje s funkcí více zobrazení v televizoru Philips Cinema 21:9 pro získání aktuálních informací během sledování televize. Při otevření více oken současně můžete sledovat obsah svého domácího kina současně s televizním vysíláním na přehledně uspořádané obrazovce. Vedle televizního programu lze také otevřít okno služeb online, například Net TV. Malou obrazovku je možné snadno zaměnit s hlavní aktivitou a udržet si tak přehled.

  • Ikonické a kompaktní reproduktory obohacují domácí prostředí

    Ikonické a kompaktní reproduktory obohacují domácí prostředí
  • Dokonalý doplněk televizoru Cinema 21:9 z dokonalého černého hliníku

    Umocněte zážitek ze sledování domácího kina dokonale ladícím televizorem Philips Cinema 21:9 z černého hliníku. Touto jedinečnou kombinací přetvoříte každý večer v premiérovou noc. Tento mimořádný televizor promítá filmy v původním formátu 21:9 tak, jak je tvůrci natočili. Navíc rozšiřuje divácký zážitek ze zvlášť širokého televizoru technologiemi Perfect Pixel HD a LED Pro. Další informace o této jedinečné kombinaci můžete získat již dnes!

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat