Domácí kino

  HDMI

  Domácí kino

  Špičkový prostorový zvuk bez nepořádku

  Ponořte se do vícekanálového prostorového zvuku jako z kina, aniž byste okolo sebe měli reproduktory a kabely. SoundBar společnosti Philips s funkcí Ambisound obsahuje úplný systém domácího kina v jediné jednotce, a to včetně přehrávání DVD a Blu-Ray disků. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Špičkový prostorový zvuk bez nepořádku

Přeneste kino k sobě domů

 • Technologie Ambisound pro prostorový zvuk z méně reproduktorů

  Technologie Ambisound pro prostorový zvuk z méně reproduktorů

  Technologie Ambisound přináší opravdu pohlcující vícekanálový prostorový zvuk z méně reproduktorů. Nabízí uchvacující zážitek ze zvuku 5.1 bez omezení divákovy pozice, nezávisle na velikosti nebo tvaru místnosti a bez rušení, způsobeného množstvím reproduktorů a kabelů. Pomocí kombinovaného efektu psychoakustických jevů, zpracování polí a precizního umístění zakřiveného reproduktoru přináší technologie Ambisound více zvuku z méně reproduktorů.

 • Technologie Faroudja DCDi pro neuvěřitelně ostrý vysoce kvalitní obraz

  Technologie Faroudja DCDi pro neuvěřitelně ostrý vysoce kvalitní obraz

  Vychutnejte si neuvěřitelně ostrý obraz a vysoce kvalitní video na vašem televizoru s technologiemi Progressive Scan a Faroudja DCDi. Tato funkce snižuje zubaté okraje, které se objevují při sledování klasického prokládaného videa a obzvláště zobrazují-li se předměty v pohybu. Výsledkem jsou přirozeně vypadající akční scény. Pozvedněte své divácké zážitky na vyšší úroveň, kde naleznete čistší a hladší obraz.

 • Technologie DoubleBASS pro plnější a hlubší basy

  Technologie DoubleBASS pro plnější a hlubší basy

  Funkce DoubleBASS zajišťuje, že uslyšíte dokonce i ty nejhlubší basové tóny ze subwooferů kompaktní velikosti. Zachycuje nízké frekvence a znovu je vytváří ve slyšitelném rozsahu subwooferu - přináší tak zvuk s vyšším nárůstem a důrazem a zajišťuje plný poslechový zážitek bez kompromisů.

 • Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte hudební CD bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.

 • Clear Voice pro srozumitelnější hlas ve filmech a hudbě

  Clear Voice pro srozumitelnější hlas ve filmech a hudbě

  Příliš často dochází k přeslechnutí důležitých okamžiků v konverzaci nebo inspirujících textů. Vracení DVD ruší zážitek a přehlížení přeslechnutého obsahu snižuje požitek. Clear Voice je inovativní technologie zvuku, která výrazně zvyšuje srozumitelnost hlasu, ať už jde o hovor nebo zpěv. Díky ní uslyšíte každé slovo, takže si můžete naplno vychutnat sledovaný obsah.

 • Flexibilní umístění na stěně, na nábytku nebo na podstavci

  Flexibilní umístění na stěně, na nábytku nebo na podstavci

  Využijte univerzálnost tohoto systému domácího kina, který můžete umístit tam, kam chcete. Na podstavci pro televizor, na stole nebo namontovaný na stěně – tento výrobek vypadá úžasně a funguje bez kompromisů. Tady máte příležitost určit, jak bude váš domov vypadat, a nevzdávat se přitom skvělého zážitku z domácího kina.

 • Jednoduché nastavení díky pouhým třem kabelům, které je třeba připojit

  Jednoduché nastavení díky pouhým třem kabelům, které je třeba připojit

  Stačí připojit pouhé tři kabely a systém domácího kina je připraven nabídnout skvělý zvukový zážitek. Kromě sofistikované technické stránky, která nabízí ten nejlepší prostorový zvuk, se toto domácí kino vyznačuje překvapivě snadným nastavením. Bez ohledu na to, zda se nachází na stěně, televizoru nebo na stole, pohodlně funguje tam, kde ho chcete mít – a naprosto snadno zapadne do vaší domácnosti a životního stylu.

 • Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Sběrnice EasyLink vám umožňuje ovládat jediným dálkovým ovladačem více zařízení, například přehrávače DVD, Blu-ray, reproduktor Soundbar, domácí kino, televizory apod. Využívá standardní protokol HDMI CEC ke sdílení funkcí mezi zařízeními pomocí kabelu HDMI. Jediným stisknutím tlačítka můžete současně ovládat veškeré připojené vybavení kompatibilní s rozhraním HDMI CEC. Funkce jako pohotovostní režim a přehrávání lze nyní používat s naprostou lehkostí.

 • Dotykový panel pro intuitivní přehrávání a ovládání hlasitosti

  Dotykový panel pro intuitivní přehrávání a ovládání hlasitosti

  Intuitivní dotykový panel umožňuje nastavit hlasitost a další možnosti přehrávání pouhým dotykem citlivých ovládacích prvků na předním panelu.

 • Vložte iPod, ze kterého můžete přehrávat média a přitom použít ovládání na obrazovce

  Vložte iPod, ze kterého můžete přehrávat média a přitom použít ovládání na obrazovce

  Dokovací kolébka, která je součástí systému domácího kina, umožňuje přehrávání filmů, hudby a fotografií ze zařízení iPod. A co víc – můžete iPod ovládat a procházet jeho obsah pomocí televizní obrazovky – vše s použitím dálkového ovládání systému domácího kina. Dok představuje spojení přenosného zábavního přístroje s domovem, s maximálně pohodlným a snadným použitím.

 • Vychutnejte si všechny filmy a hudbu z CD a DVD

  Vychutnejte si všechny filmy a hudbu z CD a DVD
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat