Domácí kino SoundBar s DVD

  Domácí kino SoundBar s DVD

  Nasazuje laťku systémům domácího kina vysoko

  Díky funkci Ambisound přináší zařízení HTS8100 zážitek vícekanálového prostorového zvuku v jakékoli velikosti pokoje. Systém integrovaný do jediného zařízení se skvěle hodí do každého domova a poskytuje dokonalý zážitek domácího kina s vynikajícím zvukem a kvalitou obrazu.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Nasazuje laťku systémům domácího kina vysoko

s funkcí Ambisound

 • Ambisound pro prostorový zvuk z méně reproduktorů

  Ambisound pro prostorový zvuk z méně reproduktorů

  Technologie Ambisound přináší opravdu pohlcující vícekanálový prostorový zvuk z méně reproduktorů. Nabízí uchvacující zážitek ze zvuku 5.1 bez omezení divákovy pozice, nezávisle na velikosti nebo tvaru místnosti a bez rušení, způsobeného množstvím reproduktorů a kabelů. Pomocí kombinovaného efektu psychoakustických jevů, zpracování polí a precizního umístění zakřiveného reproduktoru přináší technologie Ambisound více zvuku z méně reproduktorů.

 • Rozhraní HDMI 1080p provádí převzorkování na vyšší rozlišení pro ostřejší obraz

  Rozhraní HDMI 1080p provádí převzorkování na vyšší rozlišení pro ostřejší obraz

  HDMI 1080p se zvýšeným rozlišením poskytuje křišťálově čistý obraz. Filmy natočené ve standardním rozlišení si nyní můžete užívat v pravém vysokém rozlišení s podrobnějším a naprosto přirozeným obrazem. Funkce Progressive Scan (vyjádřená písmenem „p“ v názvu „1080p“) odstraňuje řádkovou strukturu převažující na televizních obrazovkách a opět zajišťuje jednoznačně ostrý obraz. HDMI navíc vytváří přímé digitální připojení, přenášející nekomprimované digitální video ve formátu HD nebo digitální vícekanálový zvuk, a to bez nutnosti jeho převodu na analogový zvuk – výsledkem je perfektní obraz a vynikající kvalita zvuku, zaručeně neovlivněná žádným šumem.

 • Technologie Faroudja DCDi pro neuvěřitelně ostrý, vysoce kvalitní obraz

  Technologie Faroudja DCDi pro neuvěřitelně ostrý, vysoce kvalitní obraz

  Vychutnejte si neuvěřitelně ostrý obraz a vysoce kvalitní video na vašem televizoru s technologiemi Progressive Scan a Faroudja DCDi. Tato funkce snižuje zubaté okraje, které se objevují při sledování klasického prokládaného videa a obzvláště zobrazují-li se předměty v pohybu. Výsledkem jsou přirozeně vypadající akční scény. Pozvedněte své divácké zážitky na vyšší úroveň, kde naleznete čistší a hladší obraz.

 • Funkce Smart Surround automaticky optimalizuje nastavení prostorového zvuku

  Funkce Smart Surround automaticky optimalizuje nastavení prostorového zvuku

  Vychutnejte si zvuk v maximální kvalitě, aniž byste museli měnit nastavení zvuku pokaždé, když vyměníte disk nebo přepnete mezi filmy a hudbou. Na rozdíl od běžných systémů 5.1 s výchozím nastavením vícekanálového prostorového zvuku funkce Smart Surround automaticky mění nastavení prostorového zvuku, aby odpovídalo stereofonní hudbě nebo filmu s vícekanálovým obsahem.

 • Funkce DoubleBASS rozšiřující a prohlubující poslech basů

  Funkce DoubleBASS rozšiřující a prohlubující poslech basů

  Funkce DoubleBASS zajišťuje, že uslyšíte dokonce i ty nejhlubší basové tóny ze subwooferů kompaktní velikosti. Zachycuje nízké frekvence a znovu je vytváří ve slyšitelném rozsahu subwooferu - přináší tak zvuk s vyšším nárůstem a důrazem a zajišťuje plný poslechový zážitek bez kompromisů.

 • Kuželové výškové reproduktory pro čistý zvuk a jasný hlas

  Kuželové výškové reproduktory pro čistý zvuk a jasný hlas

  Kuželové výškové reproduktory s měkkou membránou zajišťují čistou reprodukci středních a vysokých frekvencí a zvyšují tak průzračnost zvuku reproduktorů.

 • Sofistikovaný design, který ladí s každým televizorem s plochou obrazovkou

  Sofistikovaný design, který ladí s každým televizorem s plochou obrazovkou

  Se svou špičkovou technologií zahalenou do elegance a stylu je tento systém domácího videa ozdobou každého obývacího pokoje s nádechem důmyslnosti a klasiky. Je odrazem téhož designu a povrchu jako televizor Philips s plochou obrazovkou, a navíc může být umístěn pod kterýmkoli jiným televizorem s plochou obrazovkou a dělat mu tak společnost. To vše v harmonii s vaším televizorem s plochou obrazovkou, interiérem a vaším životním stylem.

 • Linkový vstup MP3 k přehrávání hudby z přenosných přehrávačů

  Linkový vstup MP3 k přehrávání hudby z přenosných přehrávačů

  Linkový vstup MP3 využívá technologii Plug and Play, která umožňuje přímé přehrávání obsahu ve formátu MP3 pomocí systému domácího kina. Stačí zapojit přenosný přehrávač MP3 do vestavěného konektoru na sluchátka a při přehrávání oblíbené hudby z přenosného přehrávače si vychutnat špičkovou kvalitu zvuku systému domácího kina Philips.

 • Připojení USB Direct pro zobrazení fotografií a přehrávání hudby přímo z disků USB flash

  Jednoduše připojte zařízení k portu USB na DVD systému Philips. Digitální hudba a fotografie se přehrají přímo ze zařízení. Nyní se můžete podělit o své oblíbené zážitky s rodinou a přáteli.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat