Systém domácího kina s DVD/SACD

  Systém domácího kina s DVD/SACD

  Umění žít

  Kombinace jemného stylu a výkonu, elegantní a oceňovaný design vám dopřeje nekonečné hodiny zážitků ze sledování a poslechu. Posaďte se a vychutnejte si hudbu a filmy v pohodlí svého domova. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Modea Systém domácího kina s DVD/SACD

Progressive Scan HTS8010S/01 Najít podobné výrobky

Umění žít

 • Komponentní video Progressive Scan pro optimalizovanou kvalitu obrazu

  Komponentní video Progressive Scan pro optimalizovanou kvalitu obrazu

  Technologie Progressive Scan zajišťuje dvojnásobné vertikální rozlišení obrazu a poskytuje tak mnohem ostřejší obraz. Místo toho, aby se na obrazovku nejdříve vysílal půlsnímek s lichými řádky a poté půlsnímek se sudými řádky, jsou oba půlsnímky zapsány současně. V každém okamžiku je tak vytvářen obraz v plném rozlišení. Při takovéto rychlosti vnímá oko ostřejší obraz bez chvění řádek.

 • Systém SonoWave pro plný vícekanálový prostorový zvuk bez ruchů

  Systém SonoWave Surround Sound, podporovaný vícekanálovým zesilovačem, využívá pokročilou digitální technologii zpracování zvuku, která nabízí vícekanálový prostorový zvuk z méně reproduktorů. Umístěním nezávislých ovladačů v přesných úhlech se v místnosti jakéhokoliv tvaru a velikosti šíří efektní vícekanálový prostorový zvuk.

 • Přehledné a chytré uspořádání kabeláže

  Systém přehledného a chytrého uspořádání kabeláže umožňuje správu kabelových připojení přes ergonomicky navržené rozhraní.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat