Systém domácího kina s DVD

  Systém domácího kina s DVD

  Objevte nové zážitky

  Tento elegantní a kompaktní plně digitální systém domácí zábavy přehrává prakticky jakýkoli disk ve vysoké kvalitě prostorového vícekanálového zvuku Dolby nebo DTS. Takže se uvolněte a nechte se v pohodlí svého domova plně vtáhnout do děje filmů a hudby. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Systém domácího kina s DVD

DivX Ultra HTS3115/12 Najít podobné výrobky

Objevte nové zážitky

s prostorovým filmovým zvukem

 • Digitální výstup HDMI pro snadné připojení jediným kabelem

  Digitální výstup HDMI pro snadné připojení jediným kabelem

  Zkratka HDMI je označením rozhraní High Definition Multimedia Interface (multimediální rozhraní pro vysoké rozlišení). Představuje přímé digitální připojení, které přenáší digitální video s vysokým rozlišením a digitální vícekanálový zvuk. Vypuštěním převodu na analogové signály je zajištěn dokonalý obraz a zvuk. Rozhraní HDMI je plně zpětně kompatibilní s formátem DVI.

 • Přehrává vysocekvalitní obrázky JPEG pro obrázky s opravdu vysokým rozlišením

  Přehrává vysocekvalitní obrázky JPEG pro obrázky s opravdu vysokým rozlišením

  Přehrávání souborů JPEG o vysokém rozlišení umožňuje v televizoru prohlížení snímků o rozlišení 2 megapixely. Nyní můžete prohlížet své digitální snímky v plné čistotě, bez ztráty kvality nebo detailů - a můžete je sdílet se svými přáteli a rodinou v pohodlí obývacího pokoje.

 • Prostorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Prostorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Vestavěný dekodér systémů DTS a Dolby Digital nahrazuje externí dekodér zpracováním všech šesti kanálů zvukových informací tak, aby zajistil zážitek z prostorového zvuku a ohromující přirozený vjem obklopujícího prostředí a dynamické reality. Systém Dolby Pro Logic II nabízí pětikanálové prostorové zpracování z jakéhokoli stereofonního zdroje.

 • 12bitové/108MHz zpracování videa pro ostrý a přirozený obraz

  12bitové/108MHz zpracování videa pro ostrý a přirozený obraz

  12bitové video DAC je skvělý digitálně/analogový převodník, který zachovává každý detail původního obrazu. Ukazuje jemné stíny a hladké přechody barev a pulzující a přirozenější obraz. Omezení obvyklého 10bitového video DA převodníku je patrnější při použití velkých obrazovek a projektorů.

 • Certifikát DivX Ultra pro vylepšené přehrávání videí DivX

  Certifikát DivX Ultra pro vylepšené přehrávání videí DivX

  Podpora kodeku DivX zajišťuje, že můžete zobrazit videozáznamy kódované systémem DivX v pohodlí svého obývacího pokoje. Formát médií DivX je technologie pro kompresi videozáznamu založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na média, jako jsou disky CD-R/RW a zapisovatelné disky DVD. Přehrávač DivX Ultra spojuje přehrávání formátu DivX se skvělými funkcemi, jako jsou integrované titulky, více jazyků zvukového doprovodu, více stop a nabídek, v jednom užitečném formátu.

 • Kvalitní sloupové reproduktory pro působivější zvuk

  Kvalitní sloupové reproduktory pro působivější zvuk
 • Převzorkování videa pro lepší rozlišení až 1080i

  Technologie zvýšení rozlišení videa umožňuje zvýšit rozlišení videosignálů typu SD (Standard Definition např. DVD) na typ HD (High Definition) a zobrazit tak ostrý, věrnější obraz s více detaily. Výsledný výstupní videosignál s vysokým rozlišením (HD) lze zobrazit na zařízení typu HD prostřednictvím rozhraní HDMI (High-Definition Multimedia Interface).

 • Připojení USB Direct pro zobrazení fotografií a přehrávání hudby přímo z disků USB flash

  Jednoduše připojte zařízení k portu USB na DVD systému Philips. Digitální hudba a fotografie se přehrají přímo ze zařízení. Nyní se můžete podělit o své oblíbené zážitky s rodinou a přáteli.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX

  Funkce přehrávání více formátů umožňuje přehrát disky většiny formátů a zajišťuje tak maximální kompatibilitu disků a zážitek při sledování.

 • Hudba: CD, MP3-CD, CD-R/RW a Windows Media™ Audio

  Schopnost přehrávání většiny formátů poskytuje maximální kompatibilitu a požitek z hudby.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat