Systém domácího kina s DVD

  Systém domácího kina s DVD

  Objevte nové zážitky

  Tento elegantní a kompaktní plně digitální systém domácí zábavy přehrává prakticky jakýkoli disk ve vysoké kvalitě prostorového vícekanálového zvuku Dolby nebo DTS. Takže se uvolněte a nechte se v pohodlí svého domova plně vtáhnout do děje filmů a hudby. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Systém domácího kina s DVD

DivX Ultra HTS3100/12 Najít podobné výrobky

Objevte nové zážitky

s prostorovým filmovým zvukem

 • Prostorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Prostorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Vestavěný dekodér systémů DTS a Dolby Digital nahrazuje externí dekodér zpracováním všech šesti kanálů zvukových informací tak, aby zajistil zážitek z prostorového zvuku a ohromující přirozený vjem obklopujícího prostředí a dynamické reality. Systém Dolby Pro Logic II nabízí pětikanálové prostorové zpracování z jakéhokoli stereofonního zdroje.

 • 12bitové/108MHz zpracování videa pro ostrý a přirozený obraz

  12bitové/108MHz zpracování videa pro ostrý a přirozený obraz

  12bitové video DAC je skvělý digitálně/analogový převodník, který zachovává každý detail původního obrazu. Ukazuje jemné stíny a hladké přechody barev a pulzující a přirozenější obraz. Omezení obvyklého 10bitového video DA převodníku je patrnější při použití velkých obrazovek a projektorů.

 • Certifikát DivX Ultra pro vylepšené přehrávání videí DivX

  Certifikát DivX Ultra pro vylepšené přehrávání videí DivX

  Podpora kodeku DivX zajišťuje, že můžete zobrazit videozáznamy kódované systémem DivX v pohodlí svého obývacího pokoje. Formát médií DivX je technologie pro kompresi videozáznamu založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na média, jako jsou disky CD-R/RW a zapisovatelné disky DVD. Přehrávač DivX Ultra spojuje přehrávání formátu DivX se skvělými funkcemi, jako jsou integrované titulky, více jazyků zvukového doprovodu, více stop a nabídek, v jednom užitečném formátu.

 • Konektory Easy-fit™ s kódováním barev pro jednoduchou instalaci

  Konektory Easy-fit™ s kódováním barev pro jednoduchou instalaci

  Barevně označené konektory poskytují jednoduché a snadné připojení reproduktorů a subwooferu k centrální jednotce systému domácí zábavy prostým zasunutím konektorů do rozhraní odpovídající barvy na zadní straně centrální jednotky.

 • Systém širokopásmových reproduktorů pro přirozený zvuk

  Širokopásmový reproduktor pokrývá celou slyšitelnou frekvenci, a umožňuje tak nahrávání a reprodukci realističtějšího zvuku. Celé zvukové pásmo přehrává jedno vinutí reproduktoru a výsledkem je minimální zkreslení fáze nebo času, jež by ovlivňovalo kvalitu zvuku.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX

  Funkce přehrávání více formátů umožňuje přehrát disky většiny formátů a zajišťuje tak maximální kompatibilitu disků a zážitek při sledování.

 • Hudba: CD, MP3-CD, CD-R/RW a Windows Media™ Audio

  Schopnost přehrávání většiny formátů poskytuje maximální kompatibilitu a požitek z hudby.

 • Obrazový disk CD (JPEG) s přehráváním hudby (MP3)

  Obrazový disk CD je disk CD-R nebo CD-RW, na který lze ukládat soubory MP3 a digitální obrázky. Při vložení obrazového disku CD do přehrávače DVD se otevře nabídka, ve které jsou zobrazeny soubory JPEG a MP3 na disku. Vyberte soubory s hudbou nebo obrázky, které chcete otevřít a stiskněte tlačítko přehrávat nebo OK. Obrázky je možné na obrazovce prohlížet spolu s hrající hudbou.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat