Kuchyňský robot

  Kuchyňský robot

  Všestrannost bez námahy

  Tento kuchyňský robot je dodáván s všestrannou sadou příslušenství, která umožňuje provádět širokou řadu kuchyňských funkcí, od mixování po mletí. A díky jedinečnému systému sestavení a rozložení zapadne nádoba a víko na místo bez námahy.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Všestrannost bez námahy

Snadné sestavení a rozložení všech dílů díky systému Click & Go

 • 29-33 funkcí

  29-33 funkcí

  S touto řadou kuchyňských robotů můžete vytvářet nekonečný výběr pokrmů za použití 29-33 různých kuchyňských technik (funkcí) od drobení a přípravu smetany až po vmíchávání. Přesný počet kuchyňských funkcí závisí na modelu: modely HR7735 a HR7739 nabízejí 29 kuchyňských funkcí, model HR7740 nabízí 31 funkcí, model HR7744 nabízí 32 funkcí a model HR7745 poskytuje největší flexibilitu díky svým 33 kuchyňským funkcím.

 • Sestavení a rozložení stiskem tlačítka Click & Go

  Sestavení a rozložení stiskem tlačítka Click & Go

  Sestavení a rozložení kuchyňského robota nikdy nebylo tak snadné: už si nemusíte s nádobou či víkem hrát, abyste našli tu správnou pozici pro sestavení: jednoduše je připojte či odpojte z libovolného úhlu stisknutím tlačítka Click & Go.

 • Možnost nasazení v rozsahu 360 stupňů

  Možnost nasazení v rozsahu 360 stupňů

  Díky speciálnímu ergonomickému designu spodní strany nádoby a víka už s nimi nemusíte hledat a otáčet, abyste našli tu správnou pozici pro jejich zapadnutí na místo. Jsou navrženy tak, aby zapadly na místo pod libovolným úhlem, a to bez námahy.

 • Nádoba XL odpovídá 1,8 l polévky či 1,25 kg těsta

  Nádoba XL odpovídá 1,8 l polévky či 1,25 kg těsta

  Mimořádně velká nádoba umožňuje zpracovat velká množství: zvládne až 1,25 kg těžkého těsta, 2 kg lehkého těsta, 1,8 l polévky a 7 vaječných bílků.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat