SalonDry Pro AC

Vysoušeč vlasů

  SalonDry Pro AC

  Vysoušeč vlasů

  Vysoušeč vlasů, který by kadeřníci používali doma

  Chcete vysoušet vlasy jako profesionálové? Vysoušeč SalonDry Pro – s 2 000 W vysoušecího příkonu spojeného s mimořádným profesionálním motorem na střídavý proud – je vysoušeč, který potřebujete, pokud chcete zopakovat vyfoukání účesu ze salonu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

SalonDry Pro AC Vysoušeč vlasů

2 000 W HP4992/00 Najít podobné výrobky

Vysoušeč vlasů, který by kadeřníci používali doma

SalonDry Pro AC

 • Profesionální příkon 2000 W pro perfektní výsledky jako ze salónu

  Profesionální příkon 2000 W pro perfektní výsledky jako ze salónu

  Tento profesionální 2000W vysoušeč vlasů vytváří mocný proud vzduchu. Výsledná kombinace výkonu a rychlosti urychluje a usnadňuje sušení a úpravu účesu.

 • Profesionální motorek na střídavý proud pro životnost delší o 50 %

  Profesionální motorek na střídavý proud pro životnost delší o 50 %

  Tento typ motorku je speciálně vyvinut pro profesionální trh a přináší několik výhod. Především má delší životnost než obvyklé motorky, čímž prodlužuje životnost vysoušeče vlasů o 50 %. Navíc má mimořádně výkonný proud vzduchu pro rychlejší a efektivnější vysoušení.

 • Šest flexibilních nastavení rychlosti a teplot pro dokonalé ovládání

  Šest flexibilních nastavení rychlosti a teplot pro dokonalé ovládání

  Požadovanou rychlost a teplotu lze snadno upravit tak, abyste vytvořili dokonalý styl. Šest různých nastavení zaručuje plnou kontrolu pro precizní a osobitou úpravu účesu.

 • Keramický prvek pro uhlazení vlasů

  Keramický prvek pro uhlazení vlasů

  Keramický prvek brání přesušení. Vydává infračervené teplo, které vlasy jemně zahřívá. Napomáhá tak vysoušení zevnitř a chrání před přesušením, aniž by se snížil rychlost a efektivita.

 • Úprava pomocí iontů pro lesklé vlasy bez zacuchání

  Úprava pomocí iontů pro lesklé vlasy bez zacuchání

  Oživte své vlasy úpravou pomocí ionizační technologie. Nabité záporné ionty redukují vytváření statické energie, upravují účes a uhlazují vlasové kutikuly, čímž umocňují záři a lesk vlasů. Výsledkem je nádherně lesklý, hladký účes bez zacuchání.

 • Funkce Cool Shot zpevní účes

  Funkce Cool Shot zpevní účes

  Nepostradatelná profesionální funkce kulem – tlačítko Cool Shot poskytuje intenzivní proud chladného vzduchu. Používá se k dokončení a zpevnění účesu po jeho úpravě.

 • Mimořádně úzký koncentrátor pro precizní úpravu účesu

  Koncentrátor usměrňuje proud vzduchu prostřednictvím mimořádně úzkého otvoru na konkrétní oblasti. Výsledkem je velmi precizní účes; skvěle se hodí pro úpravy nebo dokončení stylového účesu.

 • Keramicko-turmalínový difuzér pro další ochranu, objem a lesk

  Difuzér vysušuje vlasy rychle a rovnoměrně, a minimalizuje tak zacuchání a zvyšuje objem. Keramika a turmalín pomáhají chránit vlasy a dodávají jim na hebkosti a lesku, a dokonale se tak hodí pro vytváření zdravě vypadajících kadeří a živých účesů.

 • Keramický kulatý kartáč pro snadnou úpravu vlasů a větší lesk

  Tento keramický kulatý kartáč využívá vlastností keramiky, a během úpravy vlasy uhlazuje a dodává jim na lesku. Pro jeho válcovitý tvar a salónní rozměry ho lze použít pro vytváření různých stylů účesu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat