Neznámé

Infračervená lampa InfraCare

  Infračervená lampa InfraCare

  Účinná úleva od bolesti

  Přístroj Philips InfraCare poskytuje účinnou úlevu od bolesti svalů a kloubů. Příkon 650 W vydává infračervené teplo, které je velmi příjemné a proniká hluboko do pokožky, stimuluje krevní oběh a poskytuje účinnou úlevu pro oblasti o velikosti 60 x 40 cm na polovině těla. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Infračervená lampa InfraCare

650 W, Ošetření poloviny těla, Výška 63, 5 cm HP3641/01 Najít podobné výrobky

Účinná úleva od bolesti

Hluboko pronikající infračervené teplo

 • 650W infračervená halogenová lampa

  650W infračervená halogenová lampa

  Přístroj Philips InfraCare HP 3643 byl optimalizován pro dosažení účinné úlevy v oblastech o velikosti 60 x 40 cm, například na celých zádech, obou ramenech a krku nebo stehenním svalu. Přístroj InfraCare obsahuje inovativní technologii infračervených lamp. Speciální optika, filtr a výkonná 650W halogenová lampa byly optimalizovány tak, aby umožnily ošetření poloviny těla (60 x 40 cm) a vydávaly mnohem příjemnější teplo, protože infračervené teplo se rovnoměrněji rozptyluje nad ošetřovanou oblastí.

 • Nastavitelný úhel s otáčením

  Nastavitelný úhel s otáčením

  Přístroj InfraCare HP 3643 se díky své flexibilitě snadno používá k ošetření těla a v různých polohách (např. při ležení na lůžku nebo gauči). Kromě nastavení výšky lze kryt lampy snadno nastavit do polohy zajišťující optimální ošetření správné části těla, a to přesunem krytu lampy do vodorovné nebo svislé polohy (o 90 stupňů doleva nebo doprava) a nakloněním nahoru nebo dolů (o 45 stupňů).

 • Digitální časovač s automatickým vypnutím

  Digitální časovač s automatickým vypnutím

  Dobu ošetření lze snadno regulovat prostřednictvím nastavení doporučovaného nebo upřednostňovaného počtu minut. Digitální časovač automaticky odpočítává a na konci sezení přístroj vypne.

 • Stmívač se 3 nastaveními tepla

  Stmívač se 3 nastaveními tepla

  Infračervené teplo, které přístroj InfraCare nabízí, lze snadno přizpůsobit podle vlastních požadavků. Je možné zvolit ze tří různých stupňů intenzity tepla, takže ošetření je maximální příjemné.

 • Hluboko pronikající infračervené teplo

  Hluboko pronikající infračervené teplo

  Bylo prokázáno, že infračervené světlo účinně ulevuje od bolesti způsobené problémy se svaly a ztuhlými klouby. Příjemné teplo produkované infračerveným světlem proniká hluboko do pokožky, zlepšuje krevní oběh a zahřívá svaly. Jelikož se svaly uklidní, automaticky se uvolní a odpočívají. Protože je díky tomu tkáň pružnější, pomáhá teplo také proti ztuhlosti kloubů a zlepšuje jejich pohyblivost.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat