Hi-Fi minisystém

  Hi-Fi minisystém

  Výkonný, čistý a nádherný zvuk

  Hi-Fi systém FWM6000/10 nabíjí hudbu velkou energií díky výstupnímu výkonu 550 W RMS a 7 500 W PMPO. Subwoofer zajišťuje basové tóny, zatímco funkce UniSound nabízí čistý a přirozený zvuk. Hudbu si můžete vychutnat ze zařízení USB a přenosných hudebních přehrávačů. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Výkonný, čistý a nádherný zvuk

s tímto zvukovým systémem

 • Zvuk MAX Sound pro okažité zvýšení výkonu

  Zvuk MAX Sound pro okažité zvýšení výkonu

  Zvuková technologie MAX Sound zajišťuje okamžité zvýšení výkonu při reprodukci basových tónů, maximální využití výkonu při nastavené hlasitosti a vytváří nejpůsobivější poslechový vjem – stačí stisknout jediné tlačítko. Důmyslná elektronická soustava upraví nastavení zvuku a hlasitosti tak, aby došlo k maximálnímu zvýraznění basů a hlasitosti reprodukce bez zkreslení. To má za následek slyšitelné zesílení zvukového spektra i hlasitosti a zvýraznění zvuku hudby libovolného stylu.

 • Duální zesilovač zajišťuje lepší reprodukci zvuku

  Duální zesilovač zajišťuje lepší reprodukci zvuku

  Duální zesilovač zajišťuje vyšší zvukový výkon omezením intermodulačního zkreslení mezi basovým a výškovým reproduktorem, protože každý měnič je řízen svým vyhrazeným zesilovačem. Výsledkem jsou hluboké a výkonné skvěle znějící basy bez vzájemného rušení s vyššími frekvencemi, které zůstávají čisté a prokreslené. To vše je doplněno o přesně provedený design aktivní výhybky, přispívající k dosažení lepšího řízení fází a kmitočtové charakteristiky, které přinášejí vyváženější a přirozený zvuk.

 • MP3 Link pro přehrávání hudby z přenosných zařízení

  MP3 Link pro přehrávání hudby z přenosných zařízení

  MP3 Link umožňuje přímé přehrávání obsahu MP3 z přenosných přehrávačů medií. Kromě toho, že si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu v mimořádné kvalitě zvuku audiosystému, je také připojení MP3 extrémně pohodlné, neboť stačí pouze připojit přenosný MP3 přehrávač k audiosystému.

 • Měnič 3 disků CD pro pohodlné přehrávání více disků

  Měnič 3 disků CD pro pohodlné přehrávání více disků

  Díky měniči tří disků pro přehrávání hudby si kdykoli můžete vybrat mezi třemi různými disky CD umístěnými v zařízení. Tato užitečná funkce vám umožňuje poslouchat různou hudbu a zároveň neplýtvat časem častými výměnami disků CD.

 • Digitální tuner se předvolbami pro mimořádné pohodlí

  Digitální tuner se předvolbami pro mimořádné pohodlí

  Stačí naladit stanici, kterou chcete uložit, a stisknutím a podržením tlačítka předvolby uložit frekvenci do paměti. Díky možnosti uložení rádiových stanic máte snadný přístup k oblíbené rádiové stanici, aniž by bylo pokaždé nutné ladit příslušnou frekvenci.

 • Zvuk UniSound pro přirozený, křišťálově čistý zvuk

  Zvuk UniSound pro přirozený, křišťálově čistý zvuk

  Připravte se na hudbu, která je bezpochyby čistší a přirozenější. Technologie UniSound ovládla akustický design a ve spojení s konstruktérskými dovednostmi přináší zvuk tak, jak by měl být slyšet. V běžných reproduktorech zajišťují výškový reproduktor a basový reproduktor zvuk z různých míst. Tím vzniká silné rušení, jenž zkresluje zvuk. Výsledkem je nepřirozený, plochý a potlačený zvuk. Technologie UniSound osvobozuje hudbu vzhledem k umístění výškového reproduktoru a basového reproduktoru do jedinečných pozic a díky přesné konstrukci výhybky velmi výrazně snižuje rušení a přináší přirozený zvuk, který se blíží originálu.

 • Výkon 500 W RMS poskytuje skvělý zvuk pro filmy a hudbu

  Výkon 500 W RMS poskytuje skvělý zvuk pro filmy a hudbu
 • Zkopírujte si hudbu z disků CD, rádia a karaoke na zařízení USB

  Zkopírujte si hudbu z disků CD, rádia a karaoke na zařízení USB
Zobrazit všechny specifikace
 • Vyvarujte se nadměrného používání přístroje s hlasitostí vyšší než 85 decibelů, mohlo by dojít k poškození sluchu.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat