DVD přehrávač s HDMI a USB

  DVD Video

  DVD přehrávač s HDMI a USB

  Získejte ostřejší a jasnější snímky

  Nechte se okouzlit tímto DVD přehrávačem Philips vybaveným HDMI digitálním připojením zvuku a videa. Vstupte do další arény domácí zábavy a ponořte se do sledování videa ve vysokém rozlišení (720p / 1080i/1080p).

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Získejte ostřejší a jasnější snímky

díky rozhraní HDMI 1080p a přehráváním souborů ve formátu WMV

 • Rozhraní HDMI 1080p provádí převzorkování na vyšší rozlišení pro ostřejší obraz

  Rozhraní HDMI 1080p provádí převzorkování na vyšší rozlišení pro ostřejší obraz

  HDMI 1080p se zvýšeným rozlišením poskytuje křišťálově čistý obraz. Filmy natočené ve standardním rozlišení si nyní můžete užívat v pravém vysokém rozlišení s podrobnějším a naprosto přirozeným obrazem. Funkce Progressive Scan (vyjádřená písmenem „p“ v názvu „1080p“) odstraňuje řádkovou strukturu převažující na televizních obrazovkách a opět zajišťuje jednoznačně ostrý obraz. HDMI navíc vytváří přímé digitální připojení, přenášející nekomprimované digitální video ve formátu HD nebo digitální vícekanálový zvuk, a to bez nutnosti jeho převodu na analogový zvuk – výsledkem je perfektní obraz a vynikající kvalita zvuku, zaručeně neovlivněná žádným šumem.

 • Certifikát DivX Ultra pro vylepšené přehrávání video souborů DivX

  Certifikát DivX Ultra pro vylepšené přehrávání video souborů DivX

  Podpora kodeku DivX zajišťuje, že můžete přehrávat videosoubory a filmy kódované systémem DivX z internetu, včetně zakoupených filmů z Hollywoodu, v pohodlí svého obývacího pokoje. Formát médií DivX je technologie pro kompresi videozáznamu založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na média, jako jsou disky CD-R/RW a zapisovatelné disky DVD pro přehrávání v přehrávači Blu-ray nebo DVD DivX Ultra Certified od společnosti Philips. Přehrávač DivX Ultra spojuje přehrávání formátu DivX se skvělými funkcemi, jako jsou integrované titulky, více jazyků zvukového doprovodu, více stop a nabídek, v jednom praktickém formátu.

 • Prostorový zvuk DTS Digital pro vícekanálový prostorový zvuk

  Prostorový zvuk DTS Digital pro vícekanálový prostorový zvuk

  Dekodér DTS zajišťuje u filmů na discích DVD prostorový zvuk mimořádné kvality.

 • Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

  Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

  Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol, který je obvykle používán k připojení počítačů, periférií a spotřebního elektronického vybavení. Vysokorychlostní USB zařízení má přenosovou rychlost dat až 480 Mb/s - již od 12 Mb/s v původních USB zařízeních. Díky vysokorychlostnímu propojení USB 2.0 stačí pouze zapojit USB zařízení, zvolit film, hudbu nebo fotografie a začít přehrávat.

 • Aplikace Windows Media Video pro přehrávání filmů z počítače

  Díky přehrávání videa aplikace Windows Media můžete sledovat videosoubory z počítače v televizoru. Můžete si je tak snadněji vychutnat s přáteli a rodinou. Dejte sbohem šilhání u obrazovky počítače, opřete se a vychutnejte si oblíbené soubory WMV v televizoru – v pohodlí svého obývacího pokoje.

 • Záznam Karaoke pro sdílení vašeho zpěváckého talentu s přáteli

  Záznam Karaoke je pokročilá funkce, která nahrává váš zpěv a převádí výsledný soubor do formátu MP3, který lze pustit na přenosném přehrávači. Jednoduše zasuňte USB jednotku nebo přenosný přehrávač médií s kabelem USB do portu USB přehrávače Philips DVD. Váš zpěv bude převeden do komprimovaného formátu a uložen v úsporném souboru MP3. Vychutnejte si vlastní zpěv na cestách nebo ho sdílejte se svými přáteli.

 • Karaoke Idol pro interaktivní povzbuzení a skvělou zábavu

  Obohaťte svá karaoke sezení o ještě větší míru zábavy a vzrušení. Funkce Idol Karaoke umožňuje dvěma nebo více zpěvákům soutěžit o korunu krále karaoke. Zpěváci se postupně střídají ve zpěvu a hodnotící systém karaoke Philips analyzuje jejich výkon. Po každém představení systém zobrazí žertovnou kresbu, vyjadřující názor systému na předvedený výkon, a skóre. Zpěvák s nejvyšším skóre se na konci hry stane vítězem soutěže Idol Karaoke!

 • Funkce My Wallpaper pro personalizovanou úvodní obrazovku

  Personalizujte tapetu svého DVD přehrávače pomocí oblíbené fotografie. Funkce My Wallpaper vám umožní načíst oblíbenou fotografii jako tapetu vašeho DVD přehrávače Philips. Funkce My Wallpaper pracuje s většinou fotografických formátů, přičemž u načtené fotografie můžete měnit kontrast a vytvořit tím zajímavé světelné efekty. Již nikdy nudná standardní úvodní obrazovka po zapnutí DVD přehrávače. Snadno použitelná funkce My Wallpaper potěší každého.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat