DVD přehrávač

  DVD Video

  DVD přehrávač

  Získejte ostřejší a jasnější snímky

  Váš vysněný přehrávač s naprosto přirozeným obrazem a schopností přehrát v podstatě jakýkoli disk! DVD přehrávač Philips vám přináší zážitky z filmů a hudby.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Získejte ostřejší a jasnější snímky

s rozhraním HDMI 1080p

 • Rozhraní HDMI 1080p provádí převzorkování na vyšší rozlišení pro ostřejší obraz

  Rozhraní HDMI 1080p provádí převzorkování na vyšší rozlišení pro ostřejší obraz

  HDMI 1080p se zvýšeným rozlišením poskytuje křišťálově čistý obraz. Filmy natočené ve standardním rozlišení si nyní můžete užívat v pravém vysokém rozlišení s podrobnějším a naprosto přirozeným obrazem. Funkce Progressive Scan (vyjádřená písmenem „p“ v názvu „1080p“) odstraňuje řádkovou strukturu převažující na televizních obrazovkách a opět zajišťuje jednoznačně ostrý obraz. HDMI navíc vytváří přímé digitální připojení, přenášející nekomprimované digitální video ve formátu HD nebo digitální vícekanálový zvuk, a to bez nutnosti jeho převodu na analogový zvuk – výsledkem je perfektní obraz a vynikající kvalita zvuku, zaručeně neovlivněná žádným šumem.

 • Certifikát DivX Ultra pro vylepšené přehrávání video souborů DivX

  Certifikát DivX Ultra pro vylepšené přehrávání video souborů DivX

  Podpora kodeku DivX zajišťuje, že můžete přehrávat videosoubory a filmy kódované systémem DivX z internetu, včetně zakoupených filmů z Hollywoodu, v pohodlí svého obývacího pokoje. Formát médií DivX je technologie pro kompresi videozáznamu založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na média, jako jsou disky CD-R/RW a zapisovatelné disky DVD pro přehrávání v přehrávači Blu-ray nebo DVD DivX Ultra Certified od společnosti Philips. Přehrávač DivX Ultra spojuje přehrávání formátu DivX se skvělými funkcemi, jako jsou integrované titulky, více jazyků zvukového doprovodu, více stop a nabídek, v jednom praktickém formátu.

 • Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

  Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

  Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol, který je obvykle používán k připojení počítačů, periférií a spotřebního elektronického vybavení. Vysokorychlostní USB zařízení má přenosovou rychlost dat až 480 Mb/s - již od 12 Mb/s v původních USB zařízeních. Díky vysokorychlostnímu propojení USB 2.0 stačí pouze zapojit USB zařízení, zvolit film, hudbu nebo fotografie a začít přehrávat.

 • Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Sběrnice EasyLink vám umožňuje ovládat jediným dálkovým ovladačem více zařízení, například přehrávače DVD, Blu-ray, televizory apod. Využívá oborový standard, protokol HDMI CEC, ke sdílení funkcí mezi zařízeními pomocí kabelu HDMI. Jediným stisknutím tlačítka můžete současně ovládat veškeré připojené vybavení kompatibilní s rozhraním HDMI CEC. Funkce jako pohotovostní režim a přehrávání lze nyní používat s naprostou lehkostí.

 • Vytvoření MP3 stiskem jediného tlačítka přímo z CD na paměťová zařízení USB

  Vytvoření MP3 stiskem jediného tlačítka přímo z CD na paměťová zařízení USB

  Převeďte obsah svých oblíbených disků CD do souborů MP3 v produktu Philips a uložte je pomocí kabelu USB přímo na USB Flash disk nebo do přenosného přehrávače médií. Vychutnejte si pohodlí tvorby souborů MP3 přímo ve vašem obývacím pokoji, a to bez nutnosti použití počítače a dokonce během doby, kdy je disk CD přehráván.

 • Záznam Karaoke pro sdílení vašeho zpěváckého talentu s přáteli

  Záznam Karaoke je pokročilá funkce, která nahrává váš zpěv a převádí výsledný soubor do formátu MP3, který lze pustit na přenosném přehrávači. Jednoduše zasuňte USB jednotku nebo přenosný přehrávač médií s kabelem USB do portu USB přehrávače Philips DVD. Váš zpěv bude převeden do komprimovaného formátu a uložen v úsporném souboru MP3. Vychutnejte si vlastní zpěv na cestách nebo ho sdílejte se svými přáteli.

 • Karaoke Idol pro interaktivní povzbuzení a skvělou zábavu

  Obohaťte svá karaoke sezení o ještě větší míru zábavy a vzrušení. Funkce Idol Karaoke umožňuje dvěma nebo více zpěvákům soutěžit o korunu krále karaoke. Zpěváci se postupně střídají ve zpěvu a hodnotící systém karaoke Philips analyzuje jejich výkon. Po každém představení systém zobrazí žertovnou kresbu, vyjadřující názor systému na předvedený výkon, a skóre. Zpěvák s nejvyšším skóre se na konci hry stane vítězem soutěže Idol Karaoke!

 • Funkce My Wallpaper pro personalizovanou úvodní obrazovku

  Personalizujte tapetu svého DVD přehrávače pomocí oblíbené fotografie. Funkce My Wallpaper vám umožní načíst oblíbenou fotografii jako tapetu vašeho DVD přehrávače Philips. Funkce My Wallpaper pracuje s většinou fotografických formátů, přičemž u načtené fotografie můžete měnit kontrast a vytvořit tím zajímavé světelné efekty. Již nikdy nudná standardní úvodní obrazovka po zapnutí DVD přehrávače. Snadno použitelná funkce My Wallpaper potěší každého.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat